Македонски | Shqip | English |

Денес 04:42 Станови , Скопjе , Центар

UNIVERZALNA

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Денес 04:25 Автомобили , Скопjе , Центар

VW Golf 5 gt 2.0

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 02:44 Автомобили , Скопjе , Центар

Land Range Rover Sport

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 01:42 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan vo Centar

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 01:41 Станови , Скопjе , Центар

Stan kaj Red Cafe

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 23:30 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan vo centar

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 23:20 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan od 60m2 vo Centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 23:01 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava Stan vo Centar 55m2

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 22:56 Станови , Скопjе , Центар

Stan vo centarot na Skopje

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 22:46 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava luksuzen stan na Vodno

1 300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 22:16 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava luksuzno namesten 3soben stan vo Centar

420 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 21:51 Куќи/Вили , Скопjе , Центар

Kuka na ubava lokacija

216 000 ЕУР

Број на соби: 10
Вчера 21:47 Автомобили , Скопjе , Центар

Mercedes-Benz C 220 Avantgarde W204 -07

10 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 21:39 Автомобили , Скопjе , Центар

Mercedes-Benz ML 350 4Matic

13 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:30 Автомобили , Скопjе , Центар

JEEP WRANGLER JK SAHARA EDITION 2.8CRD 200KS

28 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 50 000 - 54 999
Вчера 21:27 Автомобили , Скопjе , Центар

RENAULT CAPTUR DIZEL 1.5 dCi 90 Stop Start

15 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 21:16 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan vo Centar na Juzen Bulevar

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Кон почеток