Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Audi , 9
BMW , 19
Chevrolet , 2
Chrysler , 1
Citroën , 10
Dacia , 1
Daewoo , 3
Fiat , 12
Ford , 11
Hyundai , 1
Lada , 4
Mazda , 6
MINI , 1
Nissan , 1
Opel , 13
Peugeot , 12
Renault , 7
Seat , 1
Škoda , 1
Subaru , 1
Toyota , 1
Yugo , 2
Zastava , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 мај 21:30 , ,

Mini Cooper 1.6 116ks

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 90 000 - 94 999
16 апр. 09:22 , ,

Ford Mondeo 2001

Година: 2001
Километража: 5 000 - 9 999
12 апр. 01:45 , ,

Chevrolet Spark

1 899 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
12 апр. 01:40 , ,

Chevrolet Spark

1 899 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
03 апр. 20:51 , ,

Se prodava Subaru Impreza odlicna sostojba . Registrirana

600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
21 мар. 18:03 , ,

Fiat Tipo 1995

400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
21 мар. 19:57 , ,

Ford Focus

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
13 мар. 14:52 , ,

Audi a4 b5 1.8

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 16:56 , ,

Se prodava audi a3

1 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
25 фев. 11:33 , ,

VW Golf 5 -07

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
24 фев. 11:30 , ,

BMW

1 МКД

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
05 јан. 05:46 , ,

OPEL ASTRA 1.6 16v

100 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
23 дек. 12:15 , ,

Pikap Polonez so 5 sedista

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
08 дек. 20:10 , ,

Opel Astra H 1.6 benz/plin

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
04 дек. 16:57 , ,

Fiat Scudo 2.0 120ks 2007 5300evra

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 окт. 07:43 , ,

NEUVEZUVANO 308

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
25 окт. 07:43 , ,

NEUVEZUVANO 308

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
05 окт. 19:31 , ,

Se prodava Peugeot 106

400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
24 септ. 20:10 , ,

PRODAVAM AUDI A3

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
13 септ. 19:08 , ,

Се продава Голф 2 1.3 плин

Година: 1991
Километража: 100 000 - 109 999
29 авг. 18:25 , ,

MERCEDES E270 CDI moze I zamena

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 20:34 , ,

Se prodava BMW 320d 08 177 hp

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 13:09 , ,

Citroen C4 -05

2 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
05 авг. 19:31 , ,

Fiat Tipo -93

350 ЕУР

Година: 1993
Километража: > 500 000
18 јул. 11:24 , ,

Mercedes c220

9 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 11:36 , ,

SE PRODAVA

2 450 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун. 23:52 , ,

Se prodava

800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
07 мај 13:10 , ,

Yugo Florida

850 ЕУР

Година: 1992
Километража: 130 000 - 139 999
15 мар. 10:53 , ,

VW Golf 4 1.9 SDI -98

1 400 ЕУР Price Reduced

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
13 мар. 11:54 , ,

Citroen Xsara -98

800 ЕУР Price Reduced

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
03 мар. 21:09 , ,

Chrysler Grand Voyager

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
02 мар. 21:50 , ,

Fiat Punto 1.9jtd

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
29 фев. 19:29 , ,

Citroen C3 1.4 hdi dizel -07

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
11 фев. 10:37 , ,

Mazda CX-7

12 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
11 фев. 09:49 , ,

Se izdava Golf 5 za upotreba

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
08 фев. 14:30 , ,

Renault Modus 1.6 -07

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
24 јан. 23:32 , ,

Peugeot 106 -94 . Бензин

27 000 МКД

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
11 јан. 23:02 , ,

BMW 330cd Cabrio Facelift

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 21:38 , ,

BMW 535d StartStop M-Paket

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 21:25 , ,

Citroen C4 1.6 HDI -05

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 окт. 12:45 , ,

Audi A3 1.9 101hp -02

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
23 окт. 17:01 , ,

Mitsubishi Colt GL

Година: 1992
Километража: 100 000 - 109 999
07 окт. 11:52 , ,

Renault Clio storia -07

2 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
04 окт. 16:00 , ,

VW GOLF 4 1.9 TDI

2 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
30 септ. 14:26 , ,

Ford C max vo top sostojba

3 490 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
26 септ. 10:58 , ,

Audi Q7

12 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 септ. 11:45 , ,

Fiat Punto -01

500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
05 септ. 09:16 , ,

FIAT PUNTO -01

500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
30 авг. 17:43 , ,

BMW 320

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации