Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Kia | Sorento

Вчера 11:26 , ,

Kia Sorento

4 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
02 авг. 11:06 , ,

Kia Sorento

4 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
24 јул. 15:08 , ,

Kia Sorento 2.5 crdi -06 Registrirana

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
18 јул. 23:45 ,

KIA SORENTO

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
09 јул. 00:05 , ,

KIA SORENTO 2.5 CRDi EX 4X4 -2003god KOZEN SALON

4 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
07 јул. 16:52 , ,

Kia Sorento 2.5 CRDI 103kw 140ks

5 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 11:58 , ,

KIA SORENTO 2.5CRDI -05

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 19:41 , ,

Kia Sorento

5 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 16:08 , ,

Kia Sorento

6 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
04 мај 10:51 Претпријатие , ,

Kia Sorento automatik 4x4 ekstra moze zamena

4 199 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
23 мар. 14:45 Претпријатие ,

Kia Sorento moze i zamena

3 999 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 17:34 ,

Kia Sorento

19 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
29 дек. 20:59 , ,

Kia Sorento

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
25 ноем. 12:14 , ,

Kia Sorento -03 vo ekstra sostojba Itno

5 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
06 ноем. 08:39 , ,

Kia Sorento -06 reg+zelen karton

6 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 ноем. 13:45 , ,

Kia Sorento

6 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт. 19:27 ,

Kia Sorento

7 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
12 окт. 10:31 , ,

KIA SORENTO -06

6 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 септ. 16:15 , ,

Kia Sorento -07

5 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 септ. 22:38 , ,

Kia Sorento

7 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 септ. 17:57 , ,

Kia Sorento odlicna

4 399 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
07 септ. 17:53 ,

Kia Sorento 2.5 Crdi 4x4 -04

5 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
26 авг. 14:30 ,

Kia Sorento

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
24 авг. 18:06 ,

Kia Sorento

21 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
17 авг. 18:32 , ,

Kia Sorento

4 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
05 авг. 15:20 , ,

Kia Sorento

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
12 јул. 15:32 ,

Kia Sorento

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул. 01:52 ,

Kia Sorento 2.5

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 јун. 19:08 , ,

Kia Sorento -03

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
30 апр. 20:39 ,

Kia Sorento

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
30 апр. 11:50 ,

Kia Sorento 2.5CRDI 4×4 -08 ALEK PRODADEN

6 499 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
02 мар. 16:43 , ,

Neuvezuvan Kia Sorento 2.5 4x4

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
13 фев. 20:13 ,

Kia Sorento 2.5 crdi 4x4 auto TOP

5 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 07:46 Претпријатие ,

KIA SORENTO Face Lift 2.5CRDI

5 290 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
05 фев. 16:03 , ,

Kia Sorento

4 230 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
28 дек. 10:12 ,

Kia Sorento

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
07 дек. 16:43 , ,

Kia Sorento

6 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
07 дек. 12:41 , ,

KIA SORENTO 2.5 CRDTi 16 V 4x4 KLIMATRONIK

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
29 септ. 09:45 , ,

Kia Sorento 2.5 CDTI

6 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
11 септ. 17:38 , ,

KIA SORENTO

7 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
26 авг. 20:08 ,

Kia Sorento 2.5 LX

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
27 јул. 19:57 , ,

KIA SORENTO TDI

7 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
06 јул. 01:04 , ,

Kia Sorento

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 20:06 , ,

KIA Sorento 2.5 dizel Automatic kako novo

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
12 јун. 08:33 , ,

KIA SORENTO -07

8 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
07 јун. 22:32 , ,

Kia Sorento

7 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
03 јун. 12:06 ,

KIA Sorento 2.5 CRDI

6 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
01 јун. 12:47 ,

Kia Sorento 2.5 CRDI

4 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток