Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Fiat 500

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Fiat 500 | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 мар. 09:55
Линк
Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Охрид

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999

Денес 09:49 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Fiat 500 0.9benzin AutoMilano

10 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
21 апр. 21:13 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT 500 PANORAMA ODLICNO 1.3Mjet 2011 GOD FUL OPREMA

6 399 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
21 апр. 10:53 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Куманово

FIAT 500 ���� 1.2 / 2010

5 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
17 апр. 17:21 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Крива Паланка

Fiat 500 1.3JTD PANORAMA/NAVI/KOZHA MOZNOST NA RATI - 10

5 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
17 апр. 17:19 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Крива Паланка

Fiat 500 1.3JTD 75ks 4L/100KM *MOZNOST NA RATI* - 2010

5 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
11 апр. 12:50 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Тетово  ·  Јегуновце

Old timer fiat 500 vo solidna sostojba

Година: 1980
Километража: 0 - 4 999
03 апр. 14:45 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Охрид

Fiat 500 1.2 70KS 116000KM ABARTH LOOK CH - 08 MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
03 апр. 10:56 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Охрид

Fiat 500 1.2 70 KS 95000 km novo uvoz France 09.MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
29 мар. 21:07 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Куманово

Fiat 500 1.3 dizel 2009

5 490 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
26 мар. 09:55 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Охрид

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
19 мар. 17:51 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Fiat 500 1.4

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
02 мар. 16:53 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Битола

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
18 фев. 01:48 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Скопjе  ·  Чаир

Fiat

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
15 фев. 14:11 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Скопjе  ·  Центар

Fiat 500

5 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
14 фев. 10:18 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Куманово

Fiat 500 16V 1.4 benzin 73.5kw Auto Plac Zurich

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
09 јан. 08:40 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Кочани

Fiat 500 S 1.2hp sport

9 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
11 дек. 13:51 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Куманово

Fiat 500 1.2 benzin 51kw Auto Plac Zurich

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
09 дек. 20:58 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Скопjе  ·  Центар

Fiat 500 S

11 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
08 дек. 17:07 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Кочани  ·  Македонска Каменица

Fiat 500 1.2 51kw panorama

4 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
16 септ. 23:56 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Битола

Fiat 500 benzin 2008

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
27 јул. 17:22 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Крива Паланка

Fiat 500 1.2 benzin 70ks klima registrirana servisirana 2009

4 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
12 јул. 13:35 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Крива Паланка

Fiat 500 1.3JTD NAVIGACIJA 4L/100KM MOZNOST NA RATI - 2011

5 750 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
15 мај 22:27 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Скопjе  ·  Центар

Fiat 500 1.4 100hp

5 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
27 апр. 21:08 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Скопjе  ·  Карпош

Fiat 500 1.2 2009

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
19 апр. 20:39 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Тетово

Se prodava Fiat 500

5 390 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
13 апр. 13:01 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Скопjе  ·  Центар

Fiat 500

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
22 фев. 08:42 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Крива Паланка

Fiat 500 1.3jtd 95ks panorama xenon moznost na rati 2011

5 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
12 фев. 13:34 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava Fiat 500 so soncev krov

10 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 85 000 - 89 999
08 дек. 21:01 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Скопjе  ·  Карпош

Fiat 500 2008

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 50 000 - 54 999
01 ноем. 17:16 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Крива Паланка

Fiat 500 1.4benzin!!

5 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
27 септ. 20:43 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Скопjе  ·  Центар

Fiat 500

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 85 000 - 89 999
23 мај 15:24 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Крива Паланка

Fiat 500 1.3jtd panorama moznost na rati 2010

5 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
26 дек. 12:54 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Крива Паланка

Fiat 500 1.3 mjet 95ks unikat moznost na rati 2012

5 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 11:34 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Fiat 500 vo odlicna sostojba

6 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
26 окт. 14:41 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Струга

Fiat 500 1.4 benzin 2012

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
05 септ. 08:24 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Крушево

Fiat 500

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
26 мај 23:52 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Скопjе  ·  Карпош

Fiat Abarth 500cc

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
25 мај 22:39 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Струга

Fiat 500 1.4 16V Lounge benzin 73kw 2009

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
18 мај 17:12 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Куманово

Fiat 500 1.4

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
17 мај 10:36 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Крива Паланка

Fiat 500 sport 1.3m-jet 70ks 138.000km koza Maksauto

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
27 апр. 00:01 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Тетово

Fiat Qubo 1.3 multijet diesel

4 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
21 апр. 11:35 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Прилеп

Fiat 500 1.2 Benzin ����

8 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 15 000 - 19 999
02 мар. 16:54 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Тетово  ·  Теарце

Fiat 500 1.3

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
24 фев. 22:51 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT 500 1.3mg 09/08 BALKANAUTO KARS

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
15 фев. 22:09 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Струмица

Fiat 500

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
02 фев. 08:31 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Скопjе  ·  Карпош

Fiat 500 1.2 benzin -08 registrirana cela godina

4 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
04 ноем. 15:19 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Fiat 500 1.4

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
30 септ. 20:06 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Fiat 500 1.4

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
10 апр. 21:27 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Скопjе  ·  Илинден

FIAT 500 / 1,3 JTD / 2008 godina

5 500 МКД

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
02 мар. 18:26 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Тетово

Fiat 500 1.4 -08

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Fiat 500 | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации