Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Крушево

BMW , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf,по категорија Автомобили,или по локација Крушево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf | Сите | Автомобили | Крушево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 фев. 22:46 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крушево

VW Golf 5 1.9 2007

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 септ. 14:43 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крушево

WV Golf 5 -07

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
30 јун. 19:46 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крушево

VW GOLF 4 tdi 66 kw

3 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 17:10 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крушево

VW Golf mk3

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
28 мај 12:16 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крушево

VW Golf 3

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
29 ноем. 14:48 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крушево

VW Golf 5 2.0 tdi

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
15 ноем. 17:36 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крушево

VW Golf 5 1.6 fsi

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
26 окт. 22:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крушево

VW Golf 4

1 550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
12 септ. 20:19 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крушево

VW GOLF Moze zamena

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
04 јул. 23:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крушево

VW Golf 4

Година: 2000
Километража: 350 000 - 399 999
27 фев. 19:35 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крушево

VW Golf 5 2.0 tdi

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
22 јун. 21:00 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крушево

VW Golf 4 -98

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
29 апр. 20:40 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Крушево

BMW 530d FULL OPREMA -99

3 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
26 септ. 20:44 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крушево

VW Golf -99 ili menuva

2 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf | Сите | Автомобили | Крушево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

golf Golf 7 GOLF golf 4 golf Golf 4 Golf 4 Golf 4 Golf golf 5

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации