Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Охрид

Ford , 97
BMW , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Ford,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Ford | Сите | Автомобили | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

30 ноем. 16:19 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.2 85ks 140.000km titanium 2010 MT Auto

4 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
30 ноем. 16:17 Претпријатие ,

Ford Focus 1.6tdci 90ks navi tv 168000km 2006 MT Auto

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
30 ноем. 16:04 Претпријатие ,

Ford Focus 1.6 TDCI 90ks titanium 153.000km 2009 MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
30 ноем. 15:34 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.4 tdci 70ks 125.000km nov 2008 MT Auto

3 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
30 ноем. 15:30 Претпријатие ,

Ford Focus 1.6tdci 115ks nov euro 5B 2013 MT Auto

6 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
30 ноем. 15:29 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.2 85ks 130000km titanium 2010 MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
07 ноем. 20:39 ,

FORD FIESTA 1.3i TREND 2007

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
06 окт. 10:40 ,

Ford Fiesta 1.4 tdci

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
28 јун. 21:53 ,

Ford Cougar 1998 coupe so 124.000km

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
12 јун. 22:48 ,

Ford mondeo 2.0 16v benzin super sostojba

Година: 1993
Километража: 30 000 - 34 999
10 јун. 13:34 ,

Ford Mondeo 1.6 82kw

5 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 22:55 ,

Ford s max 2.0tdci

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 14:56 ,

Ford Focus Caravan 2002

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 09:43 ,

Ford s max 2.0tdci

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 19:01 ,

Ford Focus 1.8 TDCI

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар. 20:53 ,

FORD KA 1.2 -10 ALEK..PRODADENA

3 099 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
19 ноем. 23:40 ,

Se prodava golf4 cabriolet moze zamena so moja dop

1 400 МКД

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
31 окт. 19:36 ,

Se prodava Ford Fusion 2007g

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
23 септ. 16:36 ,

Ford mondeo 2.0 TDCI 96KW

2 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
09 јул. 23:02 ,

Ford Fiesta 1.4 dizel

2 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
25 јун. 22:05 Претпријатие ,

Ford Mondeo 2.0 tdci ekstra

2 МКД

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
14 јун. 14:14 ,

SE PRODAVA FORD FOCUS SEDAN 1.4

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
15 мај 18:36 ,

Одлично сочуван и штедлив Форд Фокус

2 399 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 17:46 ,

Ford Focus 1.6hdi -06 ALEK PRODADENA

2 699 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
30 јан. 11:51 ,

Ford Escort 1.8

250 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
24 ноем. 21:58 ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI kupena vo MK EXTRA

5 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
24 ноем. 14:29 ,

FORD FOCUS

5 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
18 ноем. 03:38 ,

Ford Galaxy

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
01 окт. 17:09 ,

Ford Escort

800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
01 окт. 16:20 ,

Ford Escort

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
14 септ. 11:44 ,

Ford Mondeo -98

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
10 септ. 10:34 ,

Ford Escort -97

650 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
14 јун. 09:30 ,

Ford Fiesta 1.3 -05 ALEK PRODADENA

2 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
05 мај 23:10 ,

Ford Fusion 1.4 TDCi proizvoden -10

4 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
07 апр. 16:43 ,

BMW 7

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
24 мар. 20:33 ,

FORD C-MAX

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
13 мар. 09:36 ,

Ford Escort

300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 90 000 - 94 999
18 фев. 15:19 ,

Ford Mustang eco boost -18 premium

40 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 5 000 - 9 999
12 фев. 13:04 ,

Ford Escort

500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 450 000 - 499 999
04 фев. 15:55 ,

Ford Focus

2 850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
26 дек. 18:39 ,

Ford Focus 1.8 TDCI

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
18 дек. 21:25 ,

FORD FOCUS 1.6HDI ALEK..PRODADENA

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
25 ноем. 17:13 ,

Ford Fiesta

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
21 ноем. 21:22 ,

Ford Fiesta 1.3

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
18 јул. 17:42 ,

Ford Focus 1.6 tdci

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
05 мај 19:43 ,

FORD FOCUS 1.8 TDDI

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
27 апр. 13:38 ,

Ford Galaxy 1.8tdci 101ks so 7 sedista

6 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 07:36 ,

FORD S-MAX 2.0 TDCI ALEK..PRODADENA

6 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
06 фев. 14:55 ,

Ford Fiesta

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
01 фев. 18:43 ,

Ford Puma benzin

2 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Ford | Сите | Автомобили | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации