Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Охрид

Škoda , 22
Audi , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Skoda,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Skoda | Сите | Автомобили | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 јан. 10:01 Автомобили  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Охрид

Skoda Rapid 2015 dizel

7 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 22:32 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Охрид

Skoda fabia 1.4

4 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
08 јан. 13:16 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Охрид

Skoda fabia 16 Tdi

4 750 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
06 ноем. 10:54 Автомобили  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Охрид

Skoda Rapid 2014 Benzin - Plin

4 600 ЕУР Price Reduced

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
21 окт. 19:43 Автомобили  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Охрид

Skoda rapid

6 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
11 септ. 19:29 Автомобили  ·  Škoda  ·  Citigo  ·  Охрид

Skoda Citygo 1.0 60hp

1 МКД

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
09 септ. 10:43 Автомобили  ·  Škoda  ·  Citigo  ·  Охрид

Skoda Citygo 1.0 60hp

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
26 авг. 08:22 Автомобили  ·  Škoda  ·  Citigo  ·  Охрид

Skoda City go 1.0 44kw 2019

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
23 мар. 15:02 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Охрид

SKODA OCTAVIA

4 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
01 окт. 12:32 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Охрид

Audi A6 S line 2018 godina

49 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 10 000 - 14 999
27 мај 15:31 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Охрид

Skoda Octavia 1.6TDI

6 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
18 ноем. 01:13 Автомобили  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Охрид

Se prodava

10 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 40 000 - 44 999
13 фев. 14:28 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Охрид

Skoda Octavia 1.9 dizel

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 јун. 13:48 Автомобили  ·  Škoda  ·  Felicia  ·  Охрид

Skoda Felicia cena po dogovor

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
18 мар. 08:58 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Охрид

Skoda Fabia 1.2 ALEK PRODADENA

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 45 000 - 49 999
01 јул. 02:27 Автомобили  ·  Škoda  ·  Felicia  ·  Охрид

Skoda Felicia

Година: 1997
Километража: 5 000 - 9 999
17 фев. 17:38 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Охрид

SKODA SUPERB 2.0 TDI

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
29 јул. 18:36 Автомобили  ·  Škoda  ·  Felicia  ·  Охрид

Skoda Felicia benzin plin

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 22:25 Автомобили  ·  Škoda  ·  Felicia  ·  Охрид

Skoda Felicia -98

61 500 МКД Price Reduced

Година: 1998
Километража: 70 000 - 74 999
06 ноем. 17:41 Автомобили  ·  Škoda  ·  Felicia  ·  Охрид

Skoda Felicia -98

80 000 МКД

Година: 1998
Километража: 70 000 - 74 999
06 мај 01:02 Автомобили  ·  Škoda  ·  Felicia  ·  Охрид

SKODA FELICIA -97 prva boja reg cela godina

750 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
24 апр. 10:13 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Охрид

Skoda Octavia Tour -06

3 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
25 јан. 19:39 Автомобили  ·  Škoda  ·  Felicia  ·  Охрид

Skoda Felicia lx vo odlicna sostojba -95

850 ЕУР

Година: 1995
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Skoda | Сите | Автомобили | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Skoda in category Автомобили | VW Volkswagen | Touareg
  • skoda in category Возила
  • Skoda in category Автомобили | Daihatsu | Terios
  • Skoda fabia in category Автомобили | Ford | Fiesta
  • Skoda in category Автомобили | Citroën | Grand C4 Picasso
  • skoda in category Автомобили | Seat | Ibiza
  • Skoda in category Автомобили | Škoda | Praktik
  • skoda in category Автомобили | Volvo | S40
  • skoda in category Резервни делови
  • skoda in category Автомобили | Ford | Mondeo

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации