Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Škoda Superb

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Škoda Superb | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 14:33 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Карпош

Skoda Superb 1.6tdi 120ks avtomatic DSG 2019/20g kako nova

Година: 2019
Километража: 190 000 - 199 999
16 апр. 12:24 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава Skoda Superb 2.0 TDI, 150 ks

18 750 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
13 апр. 15:56 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA SUPERB 4X4 2.0 TDI 190 DSG 7G NAVI 2019G

23 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
23 мар. 17:25 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Shkoda

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
18 мар. 21:13 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Крива Паланка

Skoda Superb 1.9TDI 105ks sport line navi xenon Maksauto

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 20:54 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava Skoda Superb 2.0 tdi 103kw,140ks,mozna Zamena

4 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
31 дек. 13:24 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Струмица  ·  Василево

Skoda Superb 2.5 tdi 165 ks -04

4 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 дек. 18:36 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Skoda Superb 2.5 TDI 163KS DEFEKT

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 17:04 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Кавадарци

Skoda Superb

10 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
12 ноем. 10:47 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Центар

SKODA SUPERB 2.0 110 KW 150KS 2017

18 400 МКД

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
11 ноем. 19:08 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Куманово

Skoda Superb Combi L&K 2.0TDI *18Zoll*PANORAMA*

14 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
11 ноем. 17:59 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Куманово

Skoda Superb Combi L&K 2.0TDI *18Zoll*PANORAMA*

14 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
05 ноем. 14:38 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Скопје

Skoda SuperB greenline

14 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
29 септ. 13:18 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SKODA SUPERB 2.0TDI 150KS 2018 DSG EURO 6

1 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
27 септ. 01:36 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Odlicna Skoda SuperB 2006ta 2.0 tdi 103kw 140ks

5 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 септ. 17:29 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava Skoda Superb 2.0 tdi 103kw 140ks 2006ta

5 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 авг. 14:08 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Кочани

Skoda Superb II 1.9TDI 105hp

6 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
21 авг. 13:26 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Тетово

Skoda Superb 2021 dizel

42 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 100 000 - 109 999
05 авг. 14:36 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Прилеп

Се продава Шкода Супер Б

20 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 70 000 - 74 999
20 јул. 20:14 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Гостивар

skoda super b

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
03 јул. 10:15 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Бутел

Skoda Superb 2.0 Tdi Dsg

9 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
04 јун. 20:12 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Skoda Superb 1.6 TDI Greenline + Navi & Kamera

14 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
04 јун. 05:36 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Карпош

Skoda Superb 2016

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
27 мај 21:11 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Карпош

Superb 2012 2.0tdi 170hp Automatik

9 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
16 мај 08:35 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Струмица

Skoda Superb 2012

10 850 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
27 апр. 22:05 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Центар

Skoda Super B

25 750 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
11 фев. 12:50 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Кавадарци

Skoda Superb nov od Porshe Makedonija

26 100 ЕУР

Година: 2019
Километража: 40 000 - 44 999
12 јан. 17:53 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Гостивар

Skoda Superb 2009

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
15 дек. 16:09 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Скопје

Skoda Super B 1.6TDI full oprema 2016

10 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
12 дек. 21:34 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Прилеп

Skoda Superb

9 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
06 окт. 16:38 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Skoda Superb 2.0 150 HP 2016

16 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
26 авг. 01:24 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Неготино

Skoda Superb 2.0 170hp

Година: 2009
Километража: 300 000 - 349 999
17 јул. 21:21 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Аеродром

skopje

3 150 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
19 фев. 20:06 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Skoda Superb 2.5 dizel

3 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
06 јан. 15:52 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Сопиште

SKODA SUPERB V6

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
30 ноем. 13:14 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Карпош

Skoda Super B 1,6 TDI 2013 od Porshe MK

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
21 окт. 19:25 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Скопје

Skoda Superb 2.0tdi 2008

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 12:30 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Skoda Superb B

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
03 апр. 12:49 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava Skoda Suoerb B

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
20 фев. 17:21 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Битола

Skoda Superb 1.9TDI Avtocentar Pirkovski

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
18 окт. 15:57 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Чаир

SKODA SUPERB 2.0 TDI

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
21 мај 03:15 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Карпош

Skoda Superb

13 800 ЕУР

08 мај 20:41 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Бутел

SKODA SUPERB -1.4TSI - NEUVEZUVANA - BEZ ZAMENI

5 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
07 мај 09:07 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Бутел

SKODA SUPERB 1.4TSI NEUVEZUVANA BEZ ZAMENI

5 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
04 мај 10:51 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Скопје

Skoda Super B 2.0 tdi

4 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
21 апр. 10:21 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA SUPERB -09 NEUVEZUVANA

5 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
17 фев. 15:20 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Тетово

Skoda Super b -09

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
30 окт. 15:47 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Skoda Superb svajcarska so full oprema

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
28 септ. 19:46 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Skoda SuperB 2.0 TDI -10 kupeno vo Porsche

11 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
07 јул. 16:58 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Петровец

Skoda SuperB 2.0 TDI -06 EDITION 100

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Škoda Superb | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации