Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Polo,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Polo | Сите | Автомобили | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 фев. 13:29 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW POLO 1.6 TDI 90 KS PDC COMFORTLINE - 12.MT Auto

6 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
13 фев. 12:45 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW POLO 1.6 TDI 75 KS COMFORTLINE - 10.MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
13 фев. 12:40 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW POLO 1.4 TDI 80 KS COMFORT 151000KM - 09.MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
13 фев. 12:33 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW Polo 1.2 TDI 75ks navi highline novo 2011 MT Auto

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
24 окт. 20:46 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

Polo vo odlicna sostojba

6 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
23 окт. 19:15 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

Polo vo odlicna sostojba

6 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
23 окт. 19:15 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

Se prodava polo

6 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
05 окт. 16:09 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

Се продава Volkswagen Polo

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
22 септ. 01:17 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW Polo 2008

3 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
30 окт. 11:13 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

Polo 1.2 Plin atest Registracija Prva boja

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
13 авг. 16:30 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

Polo

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
15 мар. 18:53 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW Polo 1.4 benzin novo

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
05 јун. 19:22 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW Polo 2003 benzin

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
05 јун. 14:41 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW Polo benzin 2005 registriran

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
02 мар. 16:30 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW POLO 1.4

1 ЕУР

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
15 фев. 01:07 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

Polo

Година: 2014
Километража: 5 000 - 9 999
19 ноем. 23:40 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Se prodava golf4 cabriolet moze zamena so moja dop

1 400 МКД

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
09 окт. 10:13 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW Polo Classic 1.4 -97

Година: 1997
Километража: 130 000 - 139 999
31 мај 15:46 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW Polo 1.4 TDI

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
13 фев. 12:07 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW POLO registrirano Full oprema

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
19 дек. 12:42 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW POLO 1.4 TDI COMFOTLINE MODEL

3 699 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
12 јул. 06:59 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW POLO 1.2 KLIMA ALEK PRODADENA

2 699 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
06 мај 18:16 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW Polo

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
15 окт. 03:45 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW Polo

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
06 авг. 13:42 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW POLO VO ODLICNA SOSTOJBA

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
30 мај 16:58 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW POLO 1.2 PRODADENA

3 799 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
01 дек. 13:16 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW Polo 1.9 TDi

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
21 ноем. 00:38 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW Polo -02

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
21 ноем. 00:38 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW Polo -02

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
17 ноем. 16:40 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW Polo 1.9 TDi -09

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 14:07 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW POLO 1.2 -03 ALEK PRODADENA

2 799 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
04 мај 21:21 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW POLO 1.2 12V -02 ALEK.PRODADENA

2 599 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
21 мар. 08:19 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW POLO 1.2 -02 ALEK PRODADENA

2 850 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
17 окт. 19:10 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW POLO 1.2 -02 PRODADENA ALEK

2 799 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
05 окт. 18:17 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW Polo -98

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
15 септ. 10:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид  ·  Центар Жупа

VW Polo 1.0 -98

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
21 апр. 23:30 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat TDI full oprema -02

4 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Polo | Сите | Автомобили | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • polovni avtomobili in category Автомобили | Fiat | Punto
  • POLO in category Автомобили | Jeep
  • polo in category Возила
  • Polo in category Автомобили | Peugeot
  • polovni avtomobili in category Автомобили | BMW | 5-серии
  • polovni vozila mk in category Возила
  • Polo in category Автомобили | Smart
  • polo in category Автомобили | Land Rover | Range Rover
  • polo in category Автомобили | Wiesmann
  • Polo in category Автомобили | Citroën | Xsara Picasso

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации