Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Polovni avtomobili - Најдобар избор на половни автомобили во Македонија!

Opel , 15
Peugeot , 6
Hyundai , 5
Audi , 2
BMW , 2
Ford , 2
Honda , 2
Lada , 2
Renault , 2
Seat , 2
Citroën , 1
Fiat , 1
Kia , 1
Škoda , 1
Smart , 1
Toyota , 1

Пазар3 Ви нуди одлична понуда на polovni avtomobili од најпознатите брендови на пазарот како BMW, Mercedes, Volkswagen, Opel, Audi, Fiat, Ford, Seat, Renault, Peugeot, но, и Ви нуди можност за да продажба на половни автомобили на брз и едноставен начин, со само еден клик на алатката за регистрирање на огласи!


За таа цел, Ве советуваме да ја разгледате понудата на polovni avtomobili, или пак да објавите огласи за половни автомобили кои ќе Ви помогнат да бидете контактирани од огромен број на заинтересирани купувачи уште од следниот ден!

15 мај 14:51 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Скопје

Golem izbor na polovni avtomobili po ekstra ceni

Година: 2020
Километража: 75 000 - 79 999
15 јан. 04:11 Автомобили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Polovni vozila

24 дек. 17:46 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 74 KV 101 KS FUL OPREMA ODLICNA 06 GOD

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
14 дек. 11:29 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Ascona  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OPEL ASTRA G 1.4 PLIN +BENZIN 2009 GOD KAKO NOVA

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
28 ноем. 19:55 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

VW Passat 2.0tdi 2007 full oprema 6 brzini prekrasen

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
10 апр. 20:45 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Honda Jazz 1.4 Benz 2006 ful oprema prekrasna sostojba

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
03 фев. 16:41 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

TOYOTA YARIS 1.0 BENZ 2009 GOD FUL OPREMA KAKO NOVAAA

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
26 јан. 11:08 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  207  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Peugeot 207 model 1.4 benzin full oprema 07g extra

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
26 јан. 11:07 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Hyundai I 30 1.6 CRDI 2011 evro5 ful oprema kako novo

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
18 јан. 20:42 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  207  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 207 MODEL1.4 BENZIN FULL OPREMA -07G EXTRA

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
18 јан. 20:29 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OPEL ASTRA 11.4 TVINPORT 2007 GOD FUL OPREMA NA MK TABLI

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
18 јан. 20:25 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

RENAULT SCENIC 1.9 DCI 6 BRZINI -07 G FULL OPREMA

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
18 јан. 20:24 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OPEL ASTRA H MODEL 1.6 TVINPORT -05 ODLICNA

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
18 јан. 20:15 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  307  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEZO 307 FACELIFT 2007 GOD 1.6 BENZ FUL OPREMA STAKLO

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
18 јан. 20:07 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

NONDA ACCORD 2.2 CDTI 2008 GOD FUL OPREMA STAKLO

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
26 мај 00:18 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Прилеп

Polovni delovi za povekje avtomobili

100 МКД

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
24 мар. 18:05 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Opel Corsa D 2009 1.4 benzin tvinport ful oprema

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
13 мар. 17:53 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

GOLF 5 EDITION 2007

5 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 18:25 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

Se prodava golf 5 2008godina GT OPREMA

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
23 јан. 18:40 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

VW POLO 1.4 TDI 75 KS -07 FULL OPREMA ODLICNO

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
23 јан. 18:39 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

AUDI A3 MODEL 2.O TDI 6 BRZIN FUL OPREMA PERFEKTNO

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
23 јан. 18:39 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OPEL ASTRA H FACELIFT 1.7 CDTI 6 BRZINI 2008 GOD

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
23 јан. 18:36 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Opel Meriva 1.7 CDTI 2005 full oprema perfektna

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
21 дек. 16:32 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

HyndaiI GETZ 1.1 BENZ -07 GOD FULL OPR PERFEKTNO VOZILO

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
21 дек. 16:15 Авто плац Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

MITSUBICHI COLT 1.3 BENZIN CZ3 2007 GOD FUL OPREMA PERFEKTNO

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
15 дек. 19:57 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Крива Паланка

SEAT IBIZA 1.9TDI 6BRZINI FR-SPORT 191000km MAKSAUTO

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 19:51 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

HUNDAI AKCENT 1.4 BENZIN+PLIN 2009 GOD FUL OPREMA FABRIKA

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 19:50 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OPEL ASTRA G 1.6 BENZIN ECOTEC 2002 GOD FUL OPREMA FABRIKA

1 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
14 окт. 22:21 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kupuvam Otkupuvam vozila koli avtomobili od site m

6 666 ЕУР

Година: 2009
Километража: 55 000 - 59 999
10 септ. 19:05 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 6 2.0TDI 80kw 110ks EDITION MODEL MAKSAUTO

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
10 септ. 18:57 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Крива Паланка

FORD FOCUS 1.6TDCI TITANIUM 162000km -10 MAKS AUTO

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
18 авг. 09:17 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Прилеп

Polovni delovi za poveke marki na avtomobili

33 ЕУР

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
12 авг. 10:01 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Opel Corsa 1.3cdti 2006 Avtoplac Dirala Avtomobili

2 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
06 јун. 10:53 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix20  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Hyndai IX 20 2013 GOD 1.4 CRDI FUL OPR KAKO NOVA

1 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
16 мај 20:01 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OPEL ASTRA GTC 1.4 TVINPORT -07

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
05 мај 09:59 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OPEL ASTRA G -06 1.4 TVINPORT KAKO NOVA

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
05 мај 09:33 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

SEAT IBIZA 1.4 MPI BENZ -04 FULL OPREMA EXTRA

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
08 апр. 22:13 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OPEL CORSA 1.3 CDTI MULTIJET -05 NOVA KOLA

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
08 апр. 11:11 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  Cerato  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

KIA CERATO 1.5 CRDI -06 FUL OPREMA PERFEKTNA

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
11 дек. 22:33 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OPEL ASTRA GTC 1.9CDTI COSMO OPREMA -07 KAKO NOVA

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
13 ноем. 10:45 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Крива Паланка

Opel Astra 1.7 CDTI 101ks ELEGANCE - 06

2 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
27 окт. 12:02 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Opel Astra G 1 6 16VEURO 4 -02 NOVA KOLA FABRIKA

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
24 апр. 10:18 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

FIAT PUNTO 1.2 FULL OPREMA -07 NOVA KOLA

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
03 авг. 17:40 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

FORD FOCUS 1.8 TDCI 06 GOD FUL OPREMA NOV MODEL

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999

Дали сте знаеле: "polovni avtomobili", "polovni avtomobili germanija", "огласи за половни автомобили" се едни од најчестите наслови на огласи кои што ќе можете да ги сретнете во оваа категорија, а тоа говори многу за одличната понуда на користени возила која постои на Пазар3!Кои се предностите кои ви ги нуди продажбата на polovni avtomobili на Пазар3?


Лесна продажба - вашите огласи за половни автомобили ќе Ви донесат одличен успех, и тоа за рекордно време, доколку се разбира, се огласите на нашиот сајт, а причината е повеќе од едноставна.


Имено, преку 70 000 дневни посетители кои што се во потрага по најразлични цели, вклучително и по користени автомобили би можеле да Ве контактират, а тоа значително ќе Ви ги зголеми шансите за вашата продажба на половни автомобили.


Огромна побарувачка - побарувачката за polovni avtomobili е енормна на нашиот сајт, впрочем, огромен дел од луѓето се во потрага по opel corsa, opel astra, автомобили од mercedes b klasa, peugeot 308, peugeot 3008, audi a3, volkswagen golf, passat и тн, а тоа секако Ви оди во прилог!


Затоа, не двоумете се и објавете оглас за продажба нa користени возила уште веднаш, бидејќи колку побрзо се огласите, толку побрза ќе Ви биде и продажбата!


Практични алатки - благодарејќи им на интуитивните, постоечки алатки на Пазар3 како што се полето за пребарување, филтрите и алатката за регистрирање на огласи, Вие со само еден клик би можеле да ја разгледате нашата понуда на користени возила, но и да објавите огласи за половни автомобили во кои нудите фантастични модели!Совети за пребарување и објавување на огласи


Огласувањето и пребарувањето на огласи за половни автомобили, но и за се останато е повеќе од едноставно на нашиот сајт, но, во секој случај, постојат и одредени работи кои би требало да ги применувате доколку сакате да ја зголемите ефикасноста.


Па така, на пример, при пребарување на огласи, користете го полето за пребарување, а во него вметнете фрази кои ја отсликуваат вашата потреба "polovni avtomobili", "golf 5 poloven" и сл.


Откако ќе го сторите тоа, нашиот сајт ќе Ви прикаже персонализирана понуда на користени возила според тоа што сте го внеле уште во истиот момент!


Од друга страна, пак, ако сакате да регистрирате огласи за продажба на polovni avtomobili, потребно е да обрнете големо внимание на уредувањето на огласите, правилата за огласување, и се разбира, прикачувањето на фотографија во вашите огласи.


Oгласите треба секогаш да бидат јасни, кракти и едноставни, почнувајќи од насловот, главниот дел па се до крајот на огласот, и се разбира, да има доволно информации околу километражата, состојбата, цената, моделот и сл, бидејќи само така вашите огласи ќе пробудат интерес за читање!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации