Македонски | Shqip | English |

polo | Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили

VW Volkswagen , 1587
Opel , 199
Peugeot , 98
Audi , 93
BMW , 79
Ford , 71
Renault , 60
Citroën , 49
Fiat , 47
Seat , 40
Alfa Romeo , 29
Toyota , 16
Nissan , 12
Škoda , 11
Kia , 7
Honda , 6
Hyundai , 6
Chevrolet , 5
Mazda , 3
Volvo , 3
Jeep , 2
Lancia , 2
Daewoo , 1
MINI , 1
Smart , 1
23 окт. 08:51
Линк
,

VW Polo 1.4 Benzin 59 kW

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 00:14 , ,

POLO DIZEL so klima F.FOKUS (TOJOTA) FUL OPREMA

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:55 , ,

TOYOTA 2003 D-4D DIZEL FUL OPR - FOKUS I POLO

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:05 ,

VW POLO

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 20:52 , ,

VW Polo

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:52 Претпријатие , ,

PEUGEOT 308 1.6HDI NEUVEZENO PERFEKTNO

4 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 16:39 , ,

VW Polo cllasic

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:25 , ,

VW Polo 1.6 -10

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:58 , ,

VW POLO 1.2 BENZIN GOD 2004 KLIMA NOVO FULL

2 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 09:23 Претпријатие , ,

LANCIA YPSILON 1.3M JET 90KS PERFEKTNA

2 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 07:16 , ,

TOJOTA 2003 POLO I F.FOKUS DIZEL SO KLIMA

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 07:06 ,

VW POLO 1.6TDI -10 PROMOCIJAA

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 01:14 , ,

TOJOTA D-4D DIZ. 2003 FOKUS 2001 POLO SO KLIMA REG

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
30 окт. 22:54 ,

VW POLO -08 1.2 BENZIN

3 299 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 окт. 20:13 , ,

POLO 2003 1.4 TURBO

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
30 окт. 18:50 , ,

Polo 1.2 TSI 105 KS DSG 2011g

7 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
30 окт. 18:24 , ,

POLO 2003 1.4 TURBO

2 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
30 окт. 15:33 Претпријатие ,

SEAT LEON 1.9 TDI EURO-5 UNIKAT NOV - 10..MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
30 окт. 13:58 ,

Otkup zamena na koli i motori

Година: 2004
Километража: 10 000 - 14 999
30 окт. 09:32 ,

VW POLO 1.6TDI 80ks SPORTLINE EURO-5 NOVO MAKSAUTO

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
30 окт. 09:29 Претпријатие , ,

VW Polo 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
29 окт. 23:51 , ,

TOJOTA 2003 F. FOKUS I POLO DIZEL REG. SO KLIMA

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
29 окт. 23:11 ,

VW Polo 1.4 TDI

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
29 окт. 23:08 Претпријатие ,

BMW 316 D 2,0 MK REG DO 09.2021 -11

9 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
29 окт. 23:03 , ,

VW Polo 1.4

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 55 000 - 59 999
29 окт. 15:20 ,

VW Polo 1.4

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
29 окт. 12:53 ,

VW Polo -08

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
29 окт. 12:33 Претпријатие ,

VW POLO 1.2 65 KS 156000 KM - 05..MT Auto

2 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
29 окт. 10:43 Претпријатие , ,

OTKUP NA KOLI PLAKAM VEDNAS

500 МКД

Година: 2005
Километража: 50 000 - 54 999
29 окт. 09:51 , ,

VW POLO 1.4 tdi bluemotion

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 окт. 08:25 Претпријатие ,

POLO - 1.2 - BENZIN- PLIN - PERFEKTEN - AVTO ALEX

2 780 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
29 окт. 04:32 ,

VW POLO 1.4 TDI

1 650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
28 окт. 22:22 Претпријатие , ,

VW POLO 1.2 2007 GODINA

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
28 окт. 21:22 ,

VW Polo -10

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
28 окт. 21:16 Претпријатие , ,

VOLKSWAGEN POLO 1.2TDI 2011 GODINA FUL OPREMA

5 299 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
28 окт. 14:26 Претпријатие ,

VW POLO 1.2 TDI FULL-UNIKAT AUTO- 2012

5 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999

Слични пребарувања

polo polo polo polo Polo Polo Polo Polo polo polo

Кон почеток