Македонски | Shqip | English |

Ford focus | Пробиштип | Возила | Автомобили

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Вчера 17:52 ,

Rover 620 sdi

850 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:29 ,

Citroen Xsara Picasso

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
26 ноем. 00:47 ,

Citroen Xsara Picasso

2 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
19 ноем. 15:15 ,

VW Golf 3 1.9 tdi 90hp

1 650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
16 ноем. 12:00 ,

VW Polo 1.4 TDI

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
05 ноем. 15:40 ,

VW Passat CC 2.0tdi 140hp DSG avtomatik

11 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
30 окт. 16:04 ,

Се продава MAZDA 6 2.0 89KW 121PS 2006

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
28 окт. 15:52 ,

Ford Mondeo -02

1 890 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
27 окт. 19:24 ,

Alfa Romeo 147 1.9jtd 116ks 2004

2 050 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
25 окт. 09:33 ,

Opel Astra -06

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999


Кон почеток