Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Пробиштип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор golf,по категорија Автомобили,или по локација Пробиштип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: golf | Сите | Автомобили | Пробиштип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

30 јул. 13:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

Se prodava golf 6 1.6TDI 2011 105ks

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
15 дек. 12:45 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

Se prodava

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 ноем. 23:53 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

GOLF 6 KARAVAN 2009 1.6 DIZEL BLUEMOTION

6 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
20 јул. 14:05 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

Golf 6 1,6 tdi 105 ps

8 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
24 јун. 11:43 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

Deloi za Golf 4 benzin

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
14 мар. 11:29 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

VW GOLF 6 1.6 TDI 105ks 2010

7 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
02 мар. 18:43 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

VW Golf 1998

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
03 јан. 19:13 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

VW Golf 3

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 95 000 - 99 999
29 ноем. 23:40 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

Golf 6 1.4 benzin plin

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
19 ноем. 15:15 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

VW Golf 3 1.9 tdi 90hp

1 650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
12 окт. 11:15 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

VW Golf 5 2.0 -05

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
18 септ. 17:54 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

VW Golf 5 2.0

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
25 мај 01:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

VW Golf 5 tdi 1.9

Година: 2005
Километража: 25 000 - 29 999
25 мај 01:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

VW Golf 5 2.0tdi

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
09 септ. 11:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

VW Golf 4 dizel -99

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
05 авг. 11:16 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Пробиштип

AUDI A4 2.0 TDI

5 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
11 јун. 17:45 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

VW GOLF 4 1.9 tdi 90 ks Najdobriot motor

2 350 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
19 мар. 11:02 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

VW Golf V 2.0 TDI

3 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
06 мар. 21:26 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

VW Golf 3 1.9 TDI -95

1 550 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт. 22:59 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

VW GOLF 5 1.9 TDI 77 KW

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 11:08 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

VW GOLF

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
08 јун. 16:34 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Пробиштип

Alfa Romeo 156 jtd mozna zamena

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
18 апр. 09:05 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

VW Golf 3 tdi GT

2 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 85 000 - 89 999
15 авг. 17:49 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

VW Golf

2 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 350 000 - 399 999
14 јун. 16:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

VW Golf 3 1.9 TDI

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
13 апр. 20:53 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

VW Golf 1.9

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
17 септ. 19:46 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

VW Golf 4 vo odlicna sostojba -04

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 00:58 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

VW Golf 4 1.9 TDI -99

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување golf | Сите | Автомобили | Пробиштип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

golf Golf 7 GOLF golf golf 4 Golf 4 Golf 4 Golf 4 Golf golf 5

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации