Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Peugeot , 27
Audi , 13
Citroën , 12
Opel , 11
Ford , 10
Renault , 7
BMW , 3
Honda , 3
Seat , 3
Toyota , 3
Mazda , 2
Škoda , 2
Volvo , 2
Fiat , 1
Hyundai , 1
Kia , 1
MINI , 1
Nissan , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор passat cc , по категорија Автомобили , или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: passat cc | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 фев. 19:46
Линк
,

Vw Passat CC 2.0 Tdi mozna zamena

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999

Вчера 23:00 , ,

VW Passat CC 2.0 140 ks 180.000km

15 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 16:27 , ,

Volkswagen Passat CC

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:11 Претпријатие ,

VW PASSAT CC 2,0 TDI 170 KS -09 MK TABLI KAKO NOV

9 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 08:59 Претпријатие ,

VW PASSAT CC 2,0 TDI 170 KS -09 MK TABLI KAKO NOV

9 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 00:25 , ,

VW Passat cc 2.0TDI TOP SOSTOJBA NOV

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 00:13 , ,

VW Passat cc 2.0TDI TOP SOSTOJBA NOV

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
26 фев. 17:25 , ,

VW CC -12

16 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
26 фев. 11:28 Претпријатие ,

PEUGEOT 207 CC 1.6 TURBO 150 KS CABRIO -08.MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
26 фев. 09:31 , ,

Volkswagen Passat CC R - Line

13 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
25 фев. 18:24 ,

VW Passat CC 4 motion

7 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
25 фев. 17:16 , ,

VW PASSAT CC so NAJ full OPREMA

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
25 фев. 16:29 , ,

VW Passat CC dizel full oprema

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
18 фев. 15:50 ,

VW Passat CC 2.0 tdi

10 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
15 фев. 19:46 ,

Vw Passat CC 2.0 Tdi mozna zamena

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
12 фев. 14:23 , ,

VW Passat CC 1.8 -09

9 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
11 фев. 12:39 ,

VW PASSAT CC SPORTLINE 2.0TDI 125kw 170KS -11

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
10 фев. 19:27 Претпријатие ,

VW PASSAT CC 2.0 TDI BlueMotion 103 KW 2010 GODINA

9 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
04 фев. 14:41 , ,

VW Passat CC Full Spec Aut

9 690 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
01 фев. 02:00 ,

Se prodava passat cc

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување passat cc | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток