Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Saab

9-3 , 54
9-5 , 14
900 , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Saab | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 ноем. 22:53 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

SAAB 2.8T AERO

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
23 јул. 14:36 Автомобили , Гостивар

Saab 9-3 1.9ttid

6 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
15 јул. 15:07 Автомобили , Скопjе , Центар

Saab 9-5 benzinec 1998

2 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
20 дек. 19:06 Автомобили , Струмица

Saab 9-3

4 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
20 ноем. 14:14 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Продавам SAAB 9.3 2001

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
09 септ. 22:31 Автомобили , Скопjе , Центар

Saab 9.3

7 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
30 авг. 23:41 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Prodavam SAAB 9.3

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
18 авг. 19:08 Автомобили , Скопjе , Центар

Se prodava SAAB 9-5 SE 2.0

3 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
17 авг. 16:11 Автомобили , Куманово

Saab 9.3 - 1.9 TID full oprema 2006

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
21 јул. 10:19 Автомобили , Тетово

Saab 93 1

999 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 11:58 Автомобили , Скопjе , Карпош

Saab 9-3 TDI

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 13:34 Автомобили , Тетово

Saab 9-3 1.8t

1 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 20:58 Автомобили , Куманово

Saab 9-3 odlicen

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
28 ноем. 23:35 Автомобили , Струмица

Saab 9-3 1.9 TiD uvezen od Svajcarija

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
18 јун. 20:20 Автомобили , Гостивар

Saab 95 3.0 tid

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
27 апр. 03:36 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Saab 93 154kw 2.0t

Година: 2005
Километража: 25 000 - 29 999
21 фев. 18:03 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Saab 9-3

1 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
08 фев. 10:58 Автомобили , Куманово , Липково

SAAB 1.9 TDI -07 UVEZENO OD CH

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 13:31 Автомобили , Валандово

SAAB 1.9TID

1 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
04 окт. 16:57 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se prodava saab vo mnogu dobra sostojba

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
01 окт. 03:08 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se prodava saab vo mnogu dobra sostojba

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
25 јул. 00:38 Автомобили , Гостивар

saab 95 2.2D

1 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
14 јул. 16:40 Автомобили , Скопjе , Аеродром

SAAB 9-3 2005 god 1.9--110kw moze zamena za pomalo

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
24 мај 21:42 Автомобили , Тетово

Saab 9-5

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 23:13 Автомобили , Тетово , Боговиње

Saab 9-3 -00

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
03 мар. 21:09 Автомобили , Прилеп

Se otkupuva SCANIA od site mozni modeli

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
19 ноем. 12:28 Автомобили , Скопjе , Скопје

SAAB 9 3 VEKTOR 2005

3 990 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 ноем. 19:04 Автомобили , Гостивар

Saab 9-3

3 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
31 јул. 17:33 Автомобили , Кочани

Saab 9-3 Vector 2.2 TiD BG tabli

1 850 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
30 јул. 13:25 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Saab 9 3 2.2 dizel -04

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
28 јул. 15:04 Автомобили , Тетово

Saab 9-3 1.9TiD '05

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
15 јул. 21:12 Автомобили , Куманово

Saab 9-3 -06 diesel 1.9 automatik

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 16:21 Автомобили , Струмица

Saab 93 - 1.9 tdi -05

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 10:32 Автомобили , Скопjе , Карпош

SAAB 9-5

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
21 мај 23:36 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Saab 9-3

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
21 мај 08:33 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Saab 9-3

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
10 фев. 11:40 Автомобили , Велес

Sabb 9-3

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
30 ноем. 08:15 Автомобили , Скопjе , Карпош

SAAB 9-3X super povolno

8 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 16:54 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Saab 9-3 2.2 Dizel

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
27 јун. 11:34 Автомобили , Кочани

Saab 9-3TID Vector BG tabli

2 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
09 јун. 12:14 Автомобили , Кочани

Saab 9-3TID Vector BG tabli

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 17:14 Автомобили , Кочани

Saab 9-3 2.2TID VECTOR Bg tabli

2 750 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 19:53 Автомобили , Струмица

Saab 9-3

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 20:19 Автомобили , Струмица

SAAB 9-3

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
22 окт. 16:28 Автомобили , Тетово

SAAB 1.9

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
26 септ. 19:31 Автомобили , Скопjе , Чаир

Saab

7 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 15 000 - 19 999
02 авг. 20:45 Автомобили , Скопjе , Петровец

Saab 9-3

4 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 17:08 Автомобили , Неготино

SAAB 95 full oprema 3.0d

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
12 апр. 19:18 Автомобили , Тетово

Saab 9-3 tid

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
28 мар. 22:39 Автомобили , Виница

SAAB 9-3 2.2D

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Saab | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации