Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Saab

9-3 , 48
9-5 , 13
900 , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Saab | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

06 Maj 18:59 , ,

Saab 9-3 dizel 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Pri 11:58 , ,

Saab 9-3 TDI

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 13:34 ,

Saab 9-3 1.8t

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 20:58 ,

Saab 9-3 odlicen

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 23:35 ,

Saab 9-3 1.9 TiD uvezen od Svajcarija

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Qer 20:20 ,

Saab 95 3.0 tid

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 03:36 , ,

Saab 93 154kw 2.0t

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 18:03 , ,

Saab 9-3

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 10:58 , ,

SAAB 1.9 TDI -07 UVEZENO OD CH

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 13:31 ,

SAAB 1.9TID

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Tet 16:57 ,

Se prodava saab vo mnogu dobra sostojba

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 03:08 ,

Se prodava saab vo mnogu dobra sostojba

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 00:38 ,

saab 95 2.2D

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 16:40 , ,

SAAB 9-3 2005 god 1.9--110kw moze zamena za pomalo

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 21:42 ,

Saab 9-5

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 23:13 , ,

Saab 9-3 -00

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Mar 21:09 ,

Se otkupuva SCANIA od site mozni modeli

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 19:46 , ,

SAAB 9-5 2.3

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 12:28 ,

SAAB 9 3 VEKTOR 2005

3 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 19:04 ,

Saab 9-3

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Korr 17:33 ,

Saab 9-3 Vector 2.2 TiD BG tabli

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 13:25 , ,

Saab 9 3 2.2 dizel -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Korr 15:04 ,

Saab 9-3 1.9TiD '05

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Korr 21:12 ,

Saab 9-3 -06 diesel 1.9 automatik

70 268 937 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 16:21 ,

Saab 93 - 1.9 tdi -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 10:32 , ,

SAAB 9-5

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Maj 23:36 , ,

Saab 9-3

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Maj 08:33 , ,

Saab 9-3

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 11:40 ,

Sabb 9-3

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Nën 08:15 , ,

SAAB 9-3X super povolno

8 900 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 16:54 , ,

Saab 9-3 2.2 Dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Korr 21:09 ,

Saab 9-3

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 11:34 ,

Saab 9-3TID Vector BG tabli

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 12:14 ,

Saab 9-3TID Vector BG tabli

2 400 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 17:14 ,

Saab 9-3 2.2TID VECTOR Bg tabli

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 19:53 ,

Saab 9-3

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 20:19 ,

SAAB 9-3

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 16:28 ,

SAAB 1.9

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Sht 19:31 , ,

Saab

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Gush 20:45 , ,

Saab 9-3

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 17:08 ,

SAAB 95 full oprema 3.0d

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 19:18 ,

Saab 9-3 tid

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Mar 22:39 ,

SAAB 9-3 2.2D

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Mar 09:35 , ,

Saab 9-3

3 480 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 13:05 , ,

SAAB 9-5 KAKO NOV

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Jan 15:16 , ,

Saab 9-3 2.2 TIP

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Nën 19:16 ,

Saab 9-5 -01

850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 19:12 ,

Saab 9-5 -01

850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 18:02 ,

Saab 9-5 -01

850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 18:35 ,

Saab 9-5 -98

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Saab | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione