Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Струмица

Audi , 2
BMW , 1
Bugatti , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf 4,по категорија Автомобили,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf 4 | Сите | Автомобили | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 апр. 22:37 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Струмица

DELOVI-ZA-VW-AUDI-SEAT-SKODA-TEL:077-865-999

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
14 септ. 18:29 Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Струмица  ·  Босилово

Bmw 318i e46

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
17 авг. 12:26 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Струмица

Audi a6 3.0 tdi Quattro MATRIX

22 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 12:30 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица  ·  Василево

VW Golf 5 GT sport

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
07 септ. 01:55 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

Golf 4

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
21 ноем. 15:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

Se prodava golf 4 sdi

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
23 јул. 22:34 Автомобили  ·  Bugatti  ·  Друг модел  ·  Струмица  ·  Босилово

VW Golf 4 TDI

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
27 јан. 19:01 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 4 -99

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
19 дек. 16:26 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW GOLF 4 1.9 TDI ITNO

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
30 септ. 02:22 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица  ·  Босилово

VW Golf 3

1 100 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
03 септ. 23:15 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 4 tdi 1.9 dizel

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
17 авг. 11:40 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица  ·  Василево

VW Golf 4

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
20 јун. 12:35 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW GOLF 4 1.9. TDI

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
12 мај 11:20 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 4 1.6 so atest plin

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
21 апр. 05:19 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Струмица

Mercedes A180cdi 109ks

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
09 апр. 23:29 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 4

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
08 апр. 16:33 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица  ·  Босилово

VW Golf 4

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул. 18:54 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 7 2.0 TDI Bluemotion

13 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
20 мај 11:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW GOLF 4 V5 2.3

2 600 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
02 апр. 20:39 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 4 1.9 tdi

2 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
09 јан. 21:04 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 5 2.0 TDI

3 580 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
05 ноем. 21:07 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 4 1.9TDI 131KS

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
23 септ. 17:05 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 5 1.9 tdi 77 kw 105 hp

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
19 септ. 22:18 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 4

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
05 септ. 21:58 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 4 1.9TDI 90HP

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
01 септ. 10:15 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW GOLF 4 1.9

3 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
09 авг. 17:00 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 5 1.9 tdi

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
09 јул. 11:06 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица  ·  Василево

VW GOLF 4 TDI 81KW 110PS 99 FULL OPREM

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
08 мај 04:58 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 4 14 16v

1 850 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
13 фев. 12:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW GOLF 4.1.9 TDI 90 KS

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
06 септ. 21:13 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица  ·  Василево

VW Golf 4 tdi -99

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
30 авг. 20:48 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица  ·  Босилово

VW Golf 4 -00

3 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
24 авг. 21:11 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица  ·  Василево

VW Golf 4 tdi -98

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 30 000 - 34 999
17 мај 16:17 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 4 1.9 TDI 130ks -04

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
27 апр. 14:00 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 4 -98

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
21 мар. 13:25 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица  ·  Босилово

VW GOLF 4 IV 1.9TDI

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
10 фев. 11:14 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW GOLF 3 TD -94

1 399 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
14 јан. 05:30 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW GOLF 4 1.4 FULL OPREMA -98

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
29 ноем. 16:01 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW GOLF 4 1.9 TDI 6brzini -02

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
04 окт. 10:45 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 4 1.4 -98 FULL OPREMA

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
27 септ. 18:37 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 4 1.4 Full Oprema -98

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
02 јул. 01:52 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Струмица

VW Sharan -01 nov uvoz Ch 6 brzini

4 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
23 мај 20:09 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица  ·  Босилово

VW Golf 4 110 ks -98

3 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 22:36 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица  ·  Василево

VW Golf 4 1.9 TDI DI crveni -01

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
01 мар. 11:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Радовиш

VW Golf 4 1.9 TDI -98

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
21 фев. 20:22 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Радовиш

VW GOLF 1.9 TDI HIGHLINE -01

3 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
16 фев. 08:56 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW GOLF 4 1.9TDI 110KS -99

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
12 јан. 16:50 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW GOLF 1.4 benzin -98

2 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
08 јан. 18:45 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW GOLF 4 UVOZ OD CH -99

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
06 јан. 16:25 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Радовиш

VW Golf 4 -99

3 150 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf 4 | Сите | Автомобили | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации