Македонски | Shqip | English |

Дебарца | Возила | Pazar3

03 ноем. 09:20 Автомобили , Охрид , Дебарца

VW Polo 1.6

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
13 окт. 10:48 Автомобили , Охрид , Дебарца

Renault Megane

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
24 септ. 21:47 Автомобили , Охрид , Дебарца

BMW 525

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
18 јул. 01:23 Автомобили , Охрид , Дебарца

Fiat Uno 70s

200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
14 окт. 21:36 Автомобили , Охрид , Дебарца

TOYOTA RAV 4 FULL OPREMA 4X4

7 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 септ. 20:12 Автомобили , Охрид , Дебарца

Opel Zafira

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
13 мај 22:55 Автомобили , Охрид , Дебарца

VW Passat

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
14 мар. 16:41 Автомобили , Охрид , Дебарца

Seat AlhambrA tdi

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
29 јан. 22:19 Автомобили , Охрид , Дебарца

Alfa Romeo 146

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
23 ноем. 13:57 Автомобили , Охрид , Дебарца

Peugeot partner -99

3 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 20:21 Автомобили , Охрид , Дебарца

BMW 525

Година: 1996
Километража: 15 000 - 19 999
26 септ. 21:36 Автомобили , Охрид , Дебарца

Peugeot 206

2 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток