Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Живеалишта | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 фев. 11:06
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Совршено убав апартман за продажба во Неа Мудања - Грција!

95 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 60
22 фев. 12:08
Linku:
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се изнајмува стан во Карпош со поглед кон Водно

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
23 фев. 22:14
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан 57м2 на Рузвелтова

125 000 ЕУР

Број на соби: 3

Денес 18:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov stan kaj Mlecen

1 900 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 18:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan od 71m2 vo Karpos 4

1 500 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 15:04
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се Издава прекрасен стан во Козле карши Алумина

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava ULTRA LUX stan vo Taftalidje 1

260 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 13:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan 82m2 vo Aleksandrija Vlae

106 600 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 13:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva prazen so kujna Mi-Da!Karposh 2

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 13:11 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam stan vo Kozle-luksuzen

Број на соби: 3,5
Денес 12:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се издава стан со две спални соби во КАРПОШ 1

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 80
Денес 12:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Taftalidze 1 Grand Prestiz 50m2 prazen stan

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 12:13
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava nenamesten stan

Број на соби: 5
Површина: 150
Денес 11:43 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov moderen stan od 38m2 kraj na Vlae pocetok na Gorce

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Онлајн
Денес 11:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ПРОДАВА 4-СОБЕН 90М2 СТАН ВО КАРПОШ 4

140 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 10:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan 54m2 vo Kozle

83 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 10:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan 59m2 vo Karposh 4

89 500 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 10:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava 2 soben stan od 55m2 vo Crnice

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 10:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava namesten stan od 80 m2 vo Karposh 1

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Онлајн
Денес 10:15 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

MODERNO NAMESTEN DUPLEX SO LOKACIJA VO BARDOVCI

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 130
Денес 10:12 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Samostojna kuka na super lokacija vo Taftalidze 1

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 9
Денес 09:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo Bardovci

1 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 5
Денес 09:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva stan so 1 spalna soba vo Hrom

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 09:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva stan so 1 spalna soba vo Karpos 1

270 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Денес 09:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan za kratok prestoj Karpos City Mall

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 1

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации