Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Живеалишта | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 фев. 10:57
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Luksuzen stan vo Cevahir Sky City za izdavanje

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
29 фев. 23:54
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Dzevahir 47m2, dvosoben nov stan

580 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 00:04
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Dzevahir 47m2 dvosoben nov stan

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Вчера 18:32 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan Aerodrom- kompleks 4 stepeni

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 18:15 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

издавам стан

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 17:45 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава комплетно опремен стан во Џевахир Кула Ц

110 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 15:59
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava garsonjera/Се продава гарсоњера 26 м2 во Мичурин

46 000 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 15:59
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava garsonjera/Се продава гарсоњера 26 м2 во Мичурин

46 000 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 15:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov 2-soben stan od 52m2 vo Dzevair Aerodrom

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 14:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Aerodrom Micurin 57m2 nov 3soben prazen stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Вчера 14:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan od 66m2 so tri spalni i garaza od 26m2 Aerodrom

102 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 13:25 Бараки и Гаражи  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava podzemna garaza

60 ЕУР / месечно

Вчера 13:19 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Apartman za kratok prestoj, Aerodrom

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
Вчера 13:05 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава стан со 3 спални соби во Реонски Центар

102 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 12:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Cetvorosoben stan Centar

1 750 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 110
Вчера 12:05 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Издавам трособен наместен стан на приземје позади Три бисери

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 11:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE PRODAVA STAN NA ODLICNA LOKACIJA VO AERODROM

88 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 10:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Дарма Дома издава нов 3_собен стан во Аеродром во Cevahir !

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 10:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se iznajmuva luksuzen stan so 3 spalni kaj Tobako2

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 09:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se iznajmuva nevseluvan stan vo Dzevahir

300 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 09:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan vo Cevahir

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 08:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE IZDAVA NOV NAMESTEN 4-SOBEN STAN VO AERODROM - AMERIKAN

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 08:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE IZNAJMUVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM, PALMA

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 08:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

LUX NAMESTEN TROSOBEN STAN VO AERODROM SPROTI AMERIKAN

480 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 08:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO AERODORM - AMERIKAN

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 08:17 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE PRODAVA NOV STAN 101M2 VO DZEVAIR KULA C

Број на соби: 4
Вчера 07:55 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се издава опремен двособен стан во Аеродром

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 07:52 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се издава опремен двособен стан во Аеродром

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 00:04
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Dzevahir 47m2 dvosoben nov stan

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
29 фев. 23:54
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Dzevahir 47m2, dvosoben nov stan

580 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
29 фев. 20:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov nevseluvan moderno opremen stan 70m2 vo Sky City

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
29 фев. 18:54 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се Продава Стан 45м2 со подземен паркинг

85 000 ЕУР

Број на соби: 2
29 фев. 18:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава нов стан од 44 м2

1 750 ЕУР

Број на соби: 2
29 фев. 18:08 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan vo star aerodrom do poliklinika Jane sandans

86 000 ЕУР

Број на соби: 3
29 фев. 15:43 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Комплекс Џевахир

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
29 фев. 14:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov stan od 49m2 vo Micurin Aerodrom

89 000 ЕУР

Број на соби: 2
29 фев. 13:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Dvosoben stan so parking Centar

81 000 ЕУР

Број на соби: 2
29 фев. 12:23
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се издава целосно опремена канцеларија

Број на соби: 4
Површина: 100

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации