Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор stanovi vo gradba,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: stanovi vo gradba | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 фев. 12:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Stan 105 m2 na 2 kat Kej Makedonija, Ohrid

1 800 ЕУР

Број на соби: 3
21 фев. 12:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Stan 115 m2 na 1 kat Kej Makedonija, Ohrid

1 800 ЕУР

Број на соби: 3,5
19 фев. 09:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stanovi vo gradba vo Bejbunar Lamela 11-12

1 МКД

Број на соби: 3
19 фев. 07:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan vo gradba vo Ohrid

1 400 ЕУР

Број на соби: 1,5
16 фев. 09:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs renoviran stan 115m2 so 3 spalni vo Ohridati

1 550 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
04 фев. 01:59 Станови  ·  Охрид

Се продаваат станови во градба 34,41,43m2...

1 ЕУР

Број на соби: 2
24 јан. 15:58 Станови  ·  Охрид

Stanovi vo faza na gradba Bejbunar Ohrid

1 280 ЕУР

Број на соби: 2
02 јан. 11:15 Станови  ·  Охрид

Se prodavat novi stanovi vo Daljan,Ohrid

1 330 ЕУР

Број на соби: 2
04 дек. 22:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stanovi vo gradba

1 280 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
16 ноем. 01:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Agencija Juris dva stanovi vo gradba

1 450 ЕУР

Број на соби: 3
08 септ. 09:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs Novi stanovi vo gradba na bulevar Turisticka

1 250 ЕУР

Број на соби: 2
24 авг. 08:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Agencija Juris stanovi vo gradba

Број на соби: 2
Површина: 50
14 авг. 12:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs Trosoben Stan 68 m2 na 3 kat istok vo Ohridati

1 600 ЕУР

Број на соби: 3
09 авг. 12:07 Станови  ·  Охрид

Stanovi za prodazba

Број на соби: 2
08 јун. 13:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs nov stan 60m2 na 3 kat so lift vo strog centar

1 600 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
03 апр. 09:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Ohrid strog centar novogradba 44m2 48m2 i 17m2

1 900 ЕУР

Број на соби: 2
23 јан. 10:52 Станови  ·  Охрид

Dva stana po 60m2 vo Ohrid Bejbunar

1 200 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
05 јан. 23:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

STANOVI VO GRADBA BEJBUNAR

1 150 ЕУР

Број на соби: 3
04 јан. 00:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SE PRODAVAAR STANOVI VO GRADBA BEJBUNAR

1 200 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
13 ноем. 11:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Garsonjera vo nova gradba od 30m2 na vlezot od Ohrid

34 500 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 30
05 септ. 19:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

STANOVI VO GRADBA OHRID BEJBUNAR

1 050 ЕУР

Број на соби: 2
12 апр. 16:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Nova gradba stanovi vo Ohrid

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
10 апр. 18:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Gotovi stanovi 58m2 67m2 45m2 80m2 42m2

Број на соби: 3,5
Површина: 80
19 ноем. 12:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stanovi vo nova gradba vo centarot na Ohrid

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
11 јун. 15:25 Станови  ·  Охрид

Stanovi vo nova gradba na vlezot na Ohrid

800 ЕУР

Број на соби: 2
19 мар. 13:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Nov Stan 126 m2 na 1 kat

800 ЕУР

Број на соби: 4
09 мар. 18:26 Станови  ·  Охрид

Agencija Nas Vas Dom stanovi nova gradba na ul. Slavej Plani

1 ЕУР

Број на соби: 2
08 мар. 12:57 Станови  ·  Охрид

Agencija Nas Vas Dom stan na ul Asnom 46m2

Број на соби: 2
18 фев. 09:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS NOVI STANOVI VO GRADBA NA SIRMA VOJVODA

750 ЕУР

Број на соби: 3
03 ноем. 11:35 Станови  ·  Охрид

Nas Vas Dom stanovi nova gradba vo centar

Број на соби: 2
01 ноем. 18:58 Станови  ·  Охрид

Agencija Nas Vas Dom stanovi vo Centar nova gradba

1 ЕУР

Број на соби: 2
09 јул. 17:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

STANOVI VO OHRID NA RAZNI LOKACII

750 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
21 фев. 13:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Odlicen stan 2 kat istok 70m2 vo Ohridati

1 100 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
03 јан. 13:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stanovi Vo Gradba

1 050 ЕУР

Број на соби: 2
30 септ. 22:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

NOVI GOTOVI STANOVI VO OHRID

Број на соби: 2
14 авг. 09:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Renoviran stan vo Ohridati 44m2 na 2 kat

42 000 ЕУР

Број на соби: 2
08 јул. 10:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

AGENCIJA JURIS STANOVI VO GRADBA

Број на соби: 2
15 мај 20:14 Станови  ·  Охрид

EKSKLUZIVNI STANOVI VO GRADBA VO OHRID

20 460 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 30
17 апр. 19:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Nov stan 38m2 so spalna na 1 kat namesten

33 500 ЕУР

Број на соби: 2
19 мар. 21:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

NOVO centar 41m2 59m2 82m2 99m2

Број на соби: 3,5
04 фев. 10:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Trosob. Stan 76m2 3 kat Ohridati renoviran

57 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 дек. 20:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

STANOVI VO OHRID

Број на соби: 3
Површина: 60

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување stanovi vo gradba | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации