Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор apartmani,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: apartmani | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 12:18
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kratok prestoj apartmani stanovi Skopje

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 50

Денес 12:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kratok prestoj apartmani stanovi Skopje

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 50
Денес 08:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

apartmani vo centar na Skopje

100 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Денес 08:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartmani za kratok prestoj Tobako 2 Aerodrom

15 ЕУР / дневно

Број на соби: 1,5
13 апр. 16:45 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartmani za kratok prestoj / Апартмани за краток престој

Број на соби: 2
Површина: 40
09 апр. 09:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luksuzni apartmani za kratok prestoj Osa 4

30 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
08 апр. 08:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Lux apartman Centar tim 6

45 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
29 мар. 09:30 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartmani vo Centar - so parking - Soboren Hram

40 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 40
16 мар. 16:31 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan za kratok i dolg prestoj

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
06 фев. 20:43 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Apartmani za dneven prestoj

2 000 МКД / дневно

Број на соби: 1
04 фев. 11:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Lux apartmani za short stay vo Skopje

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 100
25 јан. 17:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartmani za kratok prestoj Skopje / Short stay in Skopje

1 800 МКД / дневно

Број на соби: 1,5
19 дек. 09:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Spoeni apartmani Centar kaj Hotel Park 300m2

2 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
08 дек. 17:06 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartmani za kratok prestoj Skopje / Short stay in Skopje

1 800 МКД / дневно

Број на соби: 1,5
28 септ. 09:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVAAT dva apartmani vo strog Centar

168 000 ЕУР

Број на соби: 4
11 авг. 15:40 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

He-Ra apartmani

Број на соби: 1
01 јул. 12:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Plac za gradba vo Grcija Muries 250m od more

150 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
Површина: 100
03 мај 23:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Apartman vo Nea Mudania Grcija od 45m2

67 000 ЕУР

Број на соби: 2
05 апр. 13:19 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Renting an apartment for a short stay

Број на соби: 2
Површина: 40
21 мар. 07:14 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

KRATOK PRESTOJ / APARTMANI

Број на соби: 1
08 мар. 18:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Luksuzni apartmani vo Kozle

450 000 ЕУР

Број на соби: 6
16 фев. 14:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

6 apartmani na Vodnjanska

Број на соби: 1,5
Површина: 80
12 фев. 20:55 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava apartman za kratok prestoj Aerodrom

1 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
17 јан. 07:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Posledni apartmani vo Centar

1 850 ЕУР

Број на соби: 1
05 јан. 12:45 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Luksuzni apartmani vo kompleks Verina

Број на соби: 5
14 дек. 21:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Cela zgrada vo Solun od 60 113m2

78 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
02 окт. 15:22 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartmani za kratok prestoj

Број на соби: 1
27 септ. 20:31 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartmani A iznajmljivanje apartmana u centru Kopaonika Srbi

150 ЕУР / неделно

Број на соби: 1
19 септ. 15:22 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartmani kratok prestoj Skopje - Centar

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 1
05 септ. 08:15 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartmani za kratok prestoj

Број на соби: 1
02 септ. 09:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuvaat stanovi 80 120 i 150m2 Soravia Kompleks

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 100
31 авг. 14:43 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartmani za kratok prestoj

Број на соби: 1
31 авг. 09:56 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartmani za iznajmuvanje za kratok prestoj

Број на соби: 1
24 јул. 01:46 Станови  ·  Скопjе  ·  Бутел

Apartmani vo shengjin

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
16 мај 15:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Relativno nov 200m2 stan vo Cair

170 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
27 апр. 17:07 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Apartmani vo Sokobanja

Број на соби: 2
27 апр. 16:56 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Apartmani vo Sokobanja

Број на соби: 2
Површина: 80
23 апр. 00:45 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Apartmani za kratok prestoj Skopje

Број на соби: 2
31 мар. 16:16 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Short stay Trendy Apartments Skopje

40 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
22 мар. 08:44 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartmani za kratok prestoj kaj Drzavna bolnica

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 3
Површина: 50
06 мар. 13:42 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Kratok prestoj apartmani Skopje Centar

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 1
26 фев. 20:59 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartmani za kratok prestoj kaj Drzavna bolnica

1 200 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
21 фев. 23:09 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartmani za kratok prestoj kaj Drzavna bolnica

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 3
17 фев. 13:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

APARTMANI ZA KRATOK PRESTOJ

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување apartmani | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации