Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор avtokomanda,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: avtokomanda | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 јул. 18:29
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava stan vo Avtokomanda

1 ЕУР

Број на соби: 2,5

Вчера 12:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Polunamesten renoviran stan 53m2 Avtokomanda

78 500 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 07:45 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se iznajmuva stan od 45m2 vo Avtokomanda

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
11 јул. 18:29 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava stan vo Avtokomanda

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
11 јул. 13:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

TROSOBEN FUNKCIONALEN STAN VO AVTOKOMANDA

63 500 ЕУР

Број на соби: 3
11 јул. 10:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se izdava stan od 84m2 vo Avtokomanda

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
10 јул. 12:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OK184. Se prodava dupleks vo gradba, vo Avtokomanda

70 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
Онлајн
10 јул. 11:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se izdava polunamesten trosoben stan vo Avtokomanda

240 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
10 јул. 09:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov trosoben stan vo Avtokomanda

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
08 јул. 19:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava stan vo Avtokomanda

75 000 ЕУР

Број на соби: 2
06 јул. 20:49 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se izdava stan vo Avtokomanda

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
04 јул. 13:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE IZNAJMUVA DVOSOBEN STAN VO AVTOKOMANDA

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
02 јул. 09:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se izdava stan vo Avtokomanda

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
01 јул. 08:32 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se izdava Stan vo avtokomanda

Број на соби: 2
Површина: 40
28 јун. 10:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se iznajmuva garsonjera vo Avtokomanda

9 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 20
Онлајн
25 јун. 12:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

NEVSELUVAN DVOSOBEN STAN VO AVTOKOMANDA, EAST GATE

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
22 јун. 16:30 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Ednosoben stan vo Avtokomanda

55 000 ЕУР

Број на соби: 2
21 јун. 20:03 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Baram stan pod kirija

20 јун. 12:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava stan 59m2 vo Avtokomanda

61 000 ЕУР

Број на соби: 2
17 јун. 12:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OK166. Se iznajmuva garsonjera vo Avtokomanda

9 000 МКД

Број на соби: 1
Површина: 20
Онлајн
13 јун. 12:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava garsonjera 31m2 vo Avtokomanda

43 400 ЕУР

Број на соби: 1
13 јун. 12:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Namesten stan od 57m2 vo Avtokomanda

63 000 ЕУР

Број на соби: 3
11 јун. 19:56 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se izdava stan vo Avtokomanda

Број на соби: 2
Површина: 40
11 јун. 12:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan vo Avtokomanda

56 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
10 јун. 10:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Namesten stan vo Avtokomanda 57m2 so 2 spalni

63 000 ЕУР

Број на соби: 2
07 јун. 11:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Dvosoben stan vo Avtokomanda

56 000 ЕУР

Број на соби: 2
06 јун. 09:21 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Ednosoben stan vo Avtokomanda

55 000 ЕУР

Број на соби: 2
04 јун. 19:21 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Potpolno namestena garsonjera vo naselba Avtokomanda

Број на соби: 1
Површина: 20
01 јун. 11:11 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan vo Avtokomanda

Број на соби: 3
29 мај 15:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava stan od 55m2 vo Avtokomanda

70 000 ЕУР

Број на соби: 4
27 мај 12:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Renoviran stan 52m2 so 2 spalni vo Avtokomanda

58 000 ЕУР

Број на соби: 3
20 мај 10:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Avtokomanda 54m2 so 1 spalna

64 800 ЕУР

Број на соби: 1
18 мај 21:15 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava stan vo Avtokomanda

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
18 мај 11:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodavaat stanovi vo Avtokomanda

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
15 мај 18:52 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se iznajmuva Stan vo Avtokomanda

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
13 мај 13:34 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Prazen nov nevselen stan Avtokomanda East Gate Living

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
13 мај 11:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA GARSONJERA 25 M2 AVTOKOMANDA

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
13 мај 10:46 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se izdava stan vo Avtokomanda

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
13 мај 10:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Avtokomanda 52m2 so 2 spalni

56 000 ЕУР

Број на соби: 2
10 мај 11:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

ОК139. Trosoben stan vo Avtokomanda

55 000 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн
10 мај 10:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

OK145. Stan vo Avtokomanda

56 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување avtokomanda | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации