Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Avtokomanda,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Avtokomanda | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

30 мар. 12:34
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava stan vo avtokomanda

1 ЕУР

Број на соби: 2

Вчера 11:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Renoviran stan od 55m2 vo Avtokomanda

68 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 10:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA GARSONJERA 25 M2 AVTOKOMANDA

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
21 апр. 15:32 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Izdavam stan vo Avtokomanda

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
21 апр. 15:32
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Izdavam stan vo Avtokomanda

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
20 апр. 18:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава стан во Автокоманда

58 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
20 апр. 10:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodavaat stanovi vo Avtokomanda

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
19 апр. 14:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan od 43m2 vo Avtokomanda

56 000 ЕУР

Број на соби: 2
19 апр. 11:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Namesten stan od 57m2 vo Avtokomanda

63 000 ЕУР

Број на соби: 3
17 апр. 15:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PRAZEN NEVSELUVAN STAN VO AVTOKOMANDA, EAST GATE

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
17 апр. 11:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Renoviran stan 52m2 so 2 spalni vo Avtokomanda

58 000 ЕУР

Број на соби: 3
16 апр. 15:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan vo Avtokomanda

104 999 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 90
16 апр. 14:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

NEVSELUVAN STAN VO AVTOKOMANDA, EAST GATE

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
16 апр. 14:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Trosoben stan so dvor vo Avtokomanda

73 500 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
16 апр. 12:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Dvosoben stan vo Avtokomanda

56 000 ЕУР

Број на соби: 2
16 апр. 10:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

TROSOBEN FUNKCIONALEN STAN VO AVTOKOMANDA

63 500 ЕУР

Број на соби: 3
15 апр. 13:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Avtokomanda 54m2 so 1 spalna

64 800 ЕУР

Број на соби: 1
14 апр. 13:48 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se izdava dvosoben stan vo Avtokomanda

Број на соби: 2
Површина: 40
12 апр. 10:54 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Izdavam stan

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
10 апр. 18:13 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Izdavam stan

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
09 апр. 05:18 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava stan vo Avtokomanda

1 ЕУР

Број на соби: 2
08 апр. 15:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Avtokomanda 52m2 so 2 spalni

58 000 ЕУР

Број на соби: 2
03 апр. 19:52 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan vo Avtokomanda

1 ЕУР

Број на соби: 2
02 апр. 05:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

NOV TROSOBEN STAN VO AVTOKOMANDA, EAST GATE

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
01 апр. 16:30 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se iznajmuva stan vo Avtokomanda

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 90
30 мар. 23:11 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava dvosoben stan vo Avtokomanda

Број на соби: 2
Површина: 40
30 мар. 12:34 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava stan vo avtokomanda

1 ЕУР

Број на соби: 2
28 мар. 09:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava stan vo Avtokomanda

78 600 ЕУР

Број на соби: 3
26 мар. 11:05 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan vo Avtokomanda

Број на соби: 3,5
24 мар. 22:51 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

SE PRODAVA STAN VO AVTOKOMANDA OD 57M2

Број на соби: 3
23 мар. 17:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Avtokomanda

1 ЕУР

Број на соби: 2
22 мар. 12:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

OK130. Se prodava stan vo Avtokomanda 75 m2

75 000 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн
21 мар. 23:06 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se iznajmuva stan vo Avtokomanda

1 МКД / месечно

Број на соби: 3
16 мар. 14:14 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava stan od 54 kvadrati

64 800 ЕУР

Број на соби: 2
15 мар. 11:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

SE PRODAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN VO AVTOKOMANDA

1 580 ЕУР

Број на соби: 3
14 мар. 10:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава стан во Автокоманда

51 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 50
12 мар. 12:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava stan so 2 spalni vo Avtokomanda

92 000 ЕУР

Број на соби: 3
11 мар. 11:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov dvosoben 56m2 kaj hotel Kontinental-East Gate

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
08 мар. 15:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

SE PRODAVA TROSOBEN STAN VO AVTOKOMANDA

1 600 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
28 фев. 13:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan vo Avtokomanda od 71m2

77 000 ЕУР

Број на соби: 2,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Avtokomanda | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации