Македонски | Shqip | English |

garsonjera | Скопје | Живеалишта | Станови

Вчера 17:26 Агенција за недвижности , ,

SE IZDAVA NAMESTENA GARSONJERA

700 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
08 јан. 15:23 Агенција за недвижности , ,

TOP GARSONJERA VO VLAE NA 1 KAT

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
28 дек. 11:32 Агенција за недвижности , ,

Garsonjera od 40m2 vo Leptokarija

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
25 дек. 10:18 Агенција за недвижности , ,

SE IZDAVA GARSONJERA VO DEBAR MAALO

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
24 дек. 23:43 , ,

Garsonjera vo Hipodrom

25 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
17 дек. 12:47 Агенција за недвижности , ,

SE IZDAVA GARSONJERA VO KARPOS 1

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
16 дек. 09:06 , ,

NOVA NEVSELUVANA GARSONJERA

Број на соби: 1
Површина: 30


Кон почеток