Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор garsonjera,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: garsonjera | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 17:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava nova garsonjera 28m2,Taftalidze,posledna 24ka

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Онлајн
Денес 14:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE PRODAVA GARSONJERA 31 M2-EAST GATE

1 500 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 13:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Garsonjera vo Urban Garden

1 850 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
Онлајн
Денес 10:55 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se iznajmuva stan za kratok prestoj vo Aerodrom

1 400 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
Онлајн
Денес 08:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava namestena garsonjera

800 МКД / дневно

Број на соби: 1
Онлајн
Вчера 14:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kratok prestoj vo Centar na Skopje

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Онлајн
Вчера 13:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

FUNKCIONALNA GARSONJERA VO PORTA VLAE

43 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
Онлајн
Вчера 12:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava garsonjera 34m2 vo Debar Maalo

66 000 ЕУР

Број на соби: 1
Онлајн
Вчера 09:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Family House izdava garsonjera vo Micurin

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 06:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAR SO PARKING MESTO

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
23 јун. 18:25 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Baram sttan za iznajmuvanje

23 јун. 00:23 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Garsonjera vo Centar nasproti Vero Jumbo

73 000 ЕУР

Број на соби: 1
21 јун. 17:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava/izdava garsonjera vo Bunjakovec

70 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
Онлајн
20 јун. 19:45 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Iznajmuvam Centar (Drzavna) nov ednosoben stan

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
20 јун. 09:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Namestena garsonjera vo Aerodrom - Micurin

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
Онлајн
18 јун. 21:31 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se bara garsonjera za kupuvanje

18 јун. 08:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nova garsonjera vo gradba vo Hrom

37 000 ЕУР

Број на соби: 1
Онлајн
17 јун. 12:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OK166. Se iznajmuva garsonjera vo Avtokomanda

9 000 МКД

Број на соби: 1
Површина: 20
Онлајн
17 јун. 08:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

GARSONJERA 31 M2,BLIZU FON I GODI !!!

42 000 ЕУР

Број на соби: 1
Онлајн
14 јун. 15:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nova garsonjera vo Micurin

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Онлајн
14 јун. 12:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se iznajmuva garsonjera vo Aerodrom

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
13 јун. 20:21
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava garsonjera vo Aerodrom

210 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
13 јун. 15:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava garsonjera 32m2 vo Porta Vlae

42 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
Онлајн
12 јун. 17:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava garsonjera vo Aerodrom

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
12 јун. 15:19 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava garsonjera vo Karpos 2

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 20
12 јун. 14:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava garsonjera vo Kapistec

60 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 30
12 јун. 11:17 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava namestena garsonjera vo Kozle (sproti KAM market)

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
11 јун. 19:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA LUKSUZNO NAMESTENA GARSONJERA OD 36M2 VO DREAM LUX

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
11 јун. 16:37 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se iznajmuva stan - garsonjera vo crnice na Rilski Kongres

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
11 јун. 09:47 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Garsonjera - Romanska ambasada

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
10 јун. 13:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Novo opremena garsonjera vo Kisela Voda

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
Онлајн
10 јун. 12:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan od 38m2 pozadi EAST GATE

1 500 ЕУР

Број на соби: 2
10 јун. 10:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava namestena garsonjera od 32m2 vo Centar

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Онлајн
10 јун. 09:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA garsonjera vo blizina na Cveten Pazar,Zebra-Kapist

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Онлајн
09 јун. 13:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Bukefal AS PRODAVA STAN OD 30m2+9m2 podrum DO ZELEN PAZAR

1 550 ЕУР

Број на соби: 1,5
Површина: 30
09 јун. 10:45 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Garsonjera vo Aerodrom 28.5m2

45 000 ЕУР

Број на соби: 1
09 јун. 08:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE IZDAVA GARSONJERA KAJ HOTEL HILTON N LISICE AERODROM

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
07 јун. 18:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Garsonjera nasproti Sushiko/Leninova

2 200 ЕУР

Број на соби: 1,5
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување garsonjera | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации