Македонски | Shqip | English |

garsonjera | Скопjе | Живеалишта | Станови

Денес 02:41 , ,

Se izdava garsonjera vo Centar

185 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 00:35 , ,

Garsonjera vo centarot na Skopjje

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Вчера 16:50 , ,

SE IZDAVA PREKRASNA GARSONJERA AERODROM DO PALMA

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Вчера 13:09 Агенција за недвижности , ,

Se izdava garsonjera vo Karpos 1

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
Вчера 12:44 , ,

Se izdava garsonjera vo strog centar

10 000 МКД

Број на соби: 1
Површина: 30
Вчера 12:20 , ,

Namestena garsonjera

28 000 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 11:20 Агенција за недвижности , ,

Se izdava garsonjera vo Kapistec

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
Вчера 09:48 , ,

Se izdava garsonjera

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 09:26 , ,

STAN VO CRNICE

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 08:20 , ,

KRATOK PRESTOJ CENTAR

700 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
24 септ. 21:37 , ,

SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAR

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
24 септ. 17:53
Линк
, ,

Garsonjera vo Skopje City Garden

1 450 ЕУР

Број на соби: 1
24 септ. 15:03 , ,

SE IZDAVA GARSONJERA DO UNIVERZITET Kiril iMetodi

140 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
24 септ. 10:38 , ,

Se izdava garsonjera vo Crniče tel. 075435996

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
24 септ. 09:06 , ,

Se izdava namestena garsonjera

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
24 септ. 00:34 Агенција за недвижности , ,

SE IZDAVA NAMESTENA GARSONJERA

700 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
23 септ. 21:58 , ,

Se izdava garsonjera od 40m2 vo Aerodrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40

  • garsonjera во категорија Станови
  • Garsonjera во категорија Чување и грижа за деца
  • garsonjera во категорија Живеалишта
  • garsonjera во категорија Станови
  • garsonjera во категорија Станови
  • Garsonjera во категорија Станови
  • garsonjera во категорија Куќи/Вили
  • garsonjera во категорија Станови
  • Garsonjera во категорија Живеалишта
  • garsonjera во категорија Соби

Кон почеток