Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Makina

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe cela makedonija , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: cela makedonija | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

11 Shk 10:47 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Veles

Se prodava

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Jan 14:28 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Avtomatski polnac za akumulator 12V/12Ah do 100Ah

1 100 MKD Намалена цена

17 Jan 14:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

ALU BANDASI 5x112 (GOLF,PASSAT,SEAT,AUDI,FELNI,BANDAZI)

13 500 MKD

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Dhj 09:43 Auto sallon Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Negotinë

TAJFUN NA GAS I NAFTA

5 400 MKD

17 Nën 12:47 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Karposh

Opel insignia 2.0 cdti cosmo paket

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Tet 12:23 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Smart Avtomatski polnac za akumulator do 100Ah

1 099 MKD Намалена цена

13 Tet 05:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam Volkswagen Polo

3 400 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Sht 16:07 Vetura  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Volvo XC60 AWD 4x4 - NEUVEZENA

21 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Sht 10:20 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup

Ford Fiesta 2011

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 21:19 Auto sallon Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Shkup

Viluski remenja za Fiat Stilo

1 200 MKD

23 Gush 23:44 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ventilator za kola i kamion 12/24V

700 MKD

18 Gush 21:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Çair

VW Golf 6 1.6 DSG Automatik

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Gush 13:36 Vetura  ·  Opel  ·  Frontera  ·  Shkup

Otkup na havarisani i zdravi vozila so defekti

Viti: 2001
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
28 Korr 15:55 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Prilep  ·  Krivogashtan

Otkup na traktori

19 Maj 20:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Çair

Golf 6 1.6 DSG Automatik

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 16:23 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Butel

Ford Fiesta 2011

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Mar 21:28 Auto sallon Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Shkup

Ford Focus ramenja viluski

1 200 MKD

04 Mar 09:41 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

LCD Smart Polnac za Akumulator so garancija

1 500 MKD

03 Mar 00:11 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 45 AMG  ·  Shkup

Vlecna sluzba

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj cela makedonija | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione