Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Возила

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор cela makedonija,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: cela makedonija | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 фев. 10:47 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Велес

Se prodava

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
31 јан. 14:28 Автоделови и Опрема  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Avtomatski polnac za akumulator 12V/12Ah do 100Ah

1 100 МКД Намалена цена

17 јан. 14:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

ALU BANDASI 5x112 (GOLF,PASSAT,SEAT,AUDI,FELNI,BANDAZI)

13 500 МКД

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
17 ноем. 12:47 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Карпош

Opel insignia 2.0 cdti cosmo paket

7 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
23 окт. 12:23 Автоделови и Опрема  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Smart Avtomatski polnac za akumulator do 100Ah

1 099 МКД Намалена цена

13 окт. 05:50 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam Volkswagen Polo

3 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
29 септ. 16:07 Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Volvo XC60 AWD 4x4 - NEUVEZENA

21 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
28 септ. 10:20 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ford Fiesta 2011

4 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
23 авг. 23:44 Автоделови и Опрема  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ventilator za kola i kamion 12/24V

700 МКД

18 авг. 21:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Чаир

VW Golf 6 1.6 DSG Automatik

8 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 15 000 - 19 999
04 авг. 13:36 Автомобили  ·  Opel  ·  Frontera  ·  Скопjе  ·  Скопје

Otkup na havarisani i zdravi vozila so defekti

Година: 2001
Километража: 50 000 - 54 999
19 мај 20:56 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Чаир

Golf 6 1.6 DSG Automatik

8 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 15 000 - 19 999
13 мај 16:23 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Бутел

Ford Fiesta 2011

6 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
04 мар. 09:41 Автоделови и Опрема  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

LCD Smart Polnac za Akumulator so garancija

1 500 МКД

03 мар. 00:11 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 45 AMG  ·  Скопjе  ·  Скопје

Vlecna sluzba

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување cela makedonija | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации