Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Mitsubishi

ASX , 19
Canter , 1
Carisma , 29
Colt , 113
Cordia , 2
Eclipse , 2
Galant , 14
Grandis , 19
L200 , 15
L300 , 2
L400 , 2
Lancer , 81
Outlander , 86
Pajero , 106
Space Star , 24

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Mitsubishi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

18 Pri 10:26
Линк
Vetura  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Kumanovë

MITSUBISHI ASX 1.8 DIZEL��������NOV UVOZ CH 4X4,FABRIKA !!

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Pri 16:17
Линк
Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Shkup  ·  Centar

Mitsubishi L200 III 4x4 113 kW / 154 ks (2017) 63 000 km

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
18 Pri 03:49
Линк
Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Space Star  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Mitsubishi Space Star

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 19:34
Линк
Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Lancer  ·  Shkup  ·  Centar

Mitsubishi Lancer 1.5 benzin (2008 god)

6 300 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:56 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Mitsubishi ASX

8 900 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 16:17 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Shkup  ·  Centar

Mitsubishi L200 III 4x4 113 kW / 154 ks (2017) 63 000 km

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
18 Pri 12:49 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Shkup  ·  Karposh

Mitsubishi Pajero 3.2 D 2009 75.000 KM REG CELA GOD

14 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Pri 10:26
Линк
Vetura  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Kumanovë

MITSUBISHI ASX 1.8 DIZEL��������NOV UVOZ CH 4X4,FABRIKA !!

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Pri 03:49 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Space Star  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Mitsubishi Space Star

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 01:03 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Lancer  ·  Shtip

Mitsubishi Lancer 1.5 2009

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Pri 23:28 Auto sallon Vetura  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Kriva Pallankë

MITSUBISHI ASX FACELIFT 1.8D 115ks 2013 *PANORAMA *SERVISNA

9 900 MKD

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 17:18 Auto sallon Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Kriva Pallankë

Mitsubishi Outlander 2.2 Di-D INVITE ClearTec NAVI/KOZHA -14

13 550 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 11:35 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mitsubishi Outlander 2.0 Di-D 4WD 2008

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 10:16 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Kumanovë

MITSUBISHI ASX 1.8 DIZEL��������NOV UVOZ CH 4X4,FABRIKA !!

9 609 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 09:55 Auto sallon Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Shkup

Mitsubishi Outlander 4X4 avtomatik 2.2 dizel 115kw

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 09:47 Auto sallon Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Shkup

MITSUBISHI COLT 1.3 BENZIN 70KW AVTOMATIK 2005 GODINA

3 899 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 11:12 Auto sallon Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Shkup  ·  Çair

Mitsubishi Outlander 2.2 DID 4 WD 110kw 150ps

18 450 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 10:09 Auto sallon Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

MITSUBISHI COLT 1.5 DID AVTOPLAC DIRALA AVTO

3 050 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Pri 05:17 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Space Star  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Pri 13:41 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Tetovë

MITSUBISHI COLT 1.5 2007GOD ✅

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Pri 14:04 Auto sallon Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Shkup

Mitsubishi L200 - 2.5 d 4x4 - Kiper

12 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Pri 08:14 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Space Star  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Prodavam Mitsubishi

5 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
02 Pri 05:38 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

Mitsubishi Pajero

9 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 05:34 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Shkup  ·  Butel

Mitsubishi Outlander 2.0d-di 4WD 140ks odlicna sostojba

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 12:42 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Lancer  ·  Manastir

Mitsubishi Lancer

3 650 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Mar 20:45 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Gostivar

Mitsubisi Outlender 4x4

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Mar 07:56 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Lancer  ·  Kumanovë

LANCER 2010 SPORTBACK 2.0 TDI 140KS

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Mar 09:03 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Kumanovë

MITSUBISHI PAJERO 3.2DID 2006GOD

13 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 12:42 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Lancer  ·  Tetovë

Mitsubishi lancer 1.5 benzin plin

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 12:07 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Shkup  ·  Centar

СЕ ПРОДАВА Mitsubishi Outlander

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Shk 15:29 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mitsubishi Colt 1.3 vvti 95ks odlicna sostojba

4 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 17:14 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава Mitsubishi Colt

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 22:03 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Manastir

Mitsubishi Colt (1.3 kw / 95 hp / Benzin / Prv gazda)

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Shk 08:28 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Kriva Pallankë

MITSUBISHI ASX 1.8D FACELIFT PANORAMA 2013 GODINA

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Shk 17:25 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Galant  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Mitsubishi Galant 1997 benzin plin

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 19:26 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Registriran do 2025 god so smenet set lamela

6 666 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 11:21 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Probishtip

Mitsubishi Colt 1.3 95ks socuvana registrirana

3 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 23:33 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Probishtip

Mitsubishi Colt 1.3 95ks 2011 Swiss Champion oprema socuvan

4 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 18:39 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mittsubishi

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 02:03 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Gostivar

Mitsubishi Outlander 2.2 Benzin

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 15:52 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Shkup  ·  Karposh

Mitsubishsi Pajero 3.2 4x4

12 500 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Dhj 22:16 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Shkup  ·  Karposh

Mitsubishi outlander 2.2 2013

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Dhj 23:24 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Kavadar

Mitsubishi Outlander II 4X4 2.2 Di-D

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Dhj 11:17 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Veles

Mitsubishi Outlander 2.2D 2WD - 150ps - 2013god

13 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Dhj 16:31 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Shkup  ·  Çair

Mitsubishi Colt - Kabriolet

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 15:20 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Shkup  ·  Aerodrom

MITSUBISHI ASX 2021 KAKO NOV

18 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
03 Dhj 13:51 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Gostivar

Mitsubishi Outlander

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 00:03 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Lancer  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mitsubishi Lancer Sportback, PRV SOPSTVENIK

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
11 Nën 15:51 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Galant  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se prodava

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 12:58 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Galant  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Mitsubishi galant

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 12:00 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Tetovë  ·  Bërvenicë

Se Prodava MITSUBISHI PAJERO

9 000 EUR Намалена цена

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 12:29 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mitsubishi Asx 1.8 -4x4 Dizel -2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 05:49 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Space Star  ·  Gjevgjeli

se prodava

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Mitsubishi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione