Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen Jetta

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Jetta | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 21:29
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Се продава Jetta

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:01 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup

VOLKSWAGEN JETTA 1.6 TDI 77KW PROIZVEDENA 2012 GODINA

8 299 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 08:23 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Kriva Pallankë

VW JETTA 1.9 TDI 77KW.DINAMIK OPREMA 2008G.

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 21:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Jetta 1.9 TDI 2009

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 16:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Volkswagen Jetta 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Nën 10:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup  ·  Centar

WV Jetta 2.0TDi 16 ventili

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 09:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW VOLKSWAGEN JETTA 1.6TD

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Tet 14:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup  ·  Çair

Vw Jetta

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Tet 15:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Kumanovë

VW Jetta 2011 Dek, 1.6 TDI, Odlicna sostojba

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 07:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shtip

ITNO SE PRODAVA

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Sht 14:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Dibrë

VW Jetta Highline 2.0 TDI 2012 103KW 140HP

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 12:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup

VW Jetta Hihgline 1.6 TDI

9 400 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Gush 22:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Kavadar

Se prodava!

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Gush 22:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Kavadar

Se prodava!

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Korr 14:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Dibrë

VW Volkswagen Jetta GLI 2016 DSG

16 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Maj 21:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup  ·  Centar

VW Jetta 2008 dizel

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 23:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup

VW Jetta 1.6tdi bluemotion

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 18:22 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Kriva Pallankë

VW Jetta 1.9tdi 77kw 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Pri 12:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Dibrë

VW Jetta 2012

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 19:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Resnjë

Wolsfagen Jetta Automatik

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Mar 18:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Resnjë

Wolsfagen Jetta

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Shk 09:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

Volkswagen Jetta 2.0 Blumotion 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Shk 22:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup

VW Volkswagen Jetta 2012

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Sht 20:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup

Se prodava volkswagen jetta 1.9TDI 2007god

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 04:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Gjevgjeli

Jetta 1.6

9 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Qer 12:38 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Kriva Pallankë

VW Jetta 1.9TDi 105ks *DSG* REG+SERV - 07

5 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 01:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Manastir

Се продава

10 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Maj 20:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Kumanovë

Jetta 2.0 2007 - TOP Sostojba

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 20:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Jetta 2.0 TDI 140KS odlicno socuvana

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Pri 01:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup  ·  Karposh

VW JETTA 1.6 TDI HIGHLINE 2011 Prv sopstvenik od Porsche

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Pri 18:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup  ·  Karposh

VW Jetta 1.6 TDI highline 2011 prv sopstvenik od Porsche

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Pri 11:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Gostivar

VW Jetta 2.0

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Pri 10:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Strumicë

VW Jetta 2006 1.9tdi 77kw

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 09:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Strumicë

VW Jetta 1.9tdi 77kw

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 16:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Strumicë

VW jetta 2006god. 1.9tdi 77kw

Viti: 2021
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 16:17 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Kriva Pallankë

VW Jetta 1.9TDi 105ks registriran servis moze na rati 2007

5 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 14:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup  ·  Centar

VW Jetta 2011 dizel

7 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 15:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Manastir

VW Jetta 1.9 dizel 105ks

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 21:07 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Dellçevë

VW JETTA 1.9 TDI 105 ks.2008 god

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Nën 23:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

VW Jetta dizel 1989

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 02:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Manastir

Volkswagen jetta 1.9 TDI 77KW 105KS

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 10:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Jetta 2.0 TDI 103kw 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 09:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

VW Jetta TDI 1.9 2006 105ks

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 08:31 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Kriva Pallankë

VW Jetta 1.9TDi 105ks sportline 2006

4 444 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 15:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Probishtip

VW Jetta 1.6 105ks

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 13:48 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shtip

VW Jetta 2.0 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Maj 22:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Strugë

VW Jetta 1.6 tdi 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
21 Pri 15:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup  ·  Centar

VW Jetta 1.6 TDI neuvezena odlicno socuvana

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Pri 19:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Manastir

Се продава неувезена VW Jetta 1.6 TDI 2013 г.

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Mar 09:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup

WV Jetta 1.6 tdi highline

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Jetta | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione