Оглас од претпријатие Објавени: апр. 24 2023 11:09

Stan vo Aerodrom 58m2 so 2 spalni

ЕУР

Објавени: апр. 24 11:09
Прегледи: 40
Се продава стан во Аеродром острово-позади Скопјанка 58м2 со тераса,на 4/5 кат без лифт и парно,1 спална соба.
-ориентација исток
Шифра 23371

za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili na nasata web strana www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации