Оглас од претпријатие Објавени: фев. 26 2024 12:48

Stan vo K Voda 63m2 so 3 spalni renoviran

ЕУР

Објавени: фев. 26 12:48
Прегледи: 474
Се продава стан во Кисела Вода кај домот за слепи 63м2 со тераса на 1 кат ,без лифт со парно,3 спални соби.
-комплетно реновиран
-ориентација југ
-подрум 9м2
Шифра 24661
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации