Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 17:04 Автомобили , Битола , Могила

Se prodava alfa romeo

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
31 окт. 08:28 Станови , Битола , Могила

2 sobi

17 окт. 00:45 Автомобили , Битола , Могила

Se prodava VW Passat 1996 1.6 101hp, benzin

1 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
30 авг. 09:45 Услуги Друго , Битола , Могила

Hassel free Online Income for all.

123 ЕУР

22 мај 21:38 Автомобили , Битола , Могила

Mercedes-Benz E220 dizel w212

11 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 15 000 - 19 999
06 мај 08:09 Машини и Алати , Битола , Могила

Ровник VERMEER RT 450

17 289 ЕУР

12 фев. 19:10 Плацови/Ниви и фарми , Битола , Могила

Nivi 11700 m2

8 000 ЕУР

01 фев. 18:19 Автомобили , Битола , Могила

Se prodava

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
27 јан. 19:45 Оштетени возила (за делови) , Битола , Могила

Citroen C4 2017

10 авг. 18:19 Автоделови и Опрема Гуми и Бандажи , Битола , Могила

4 letni gumi i 4 zimski gumi

2 000 МКД

02 јул. 17:45 Машини и Алати , Битола , Могила

Се продава машина за нижење тутун

10 000 МКД

10 мај 14:57 Куќи/Вили , Битола , Могила

Kuka vo selo Kukurecani Bitola

Број на соби: 5
Површина: 60
29 апр. 21:17 Автомобили , Битола , Могила

Prodavam mercedes C200

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
12 апр. 16:13 Автомобили , Битола , Могила

Mercedes-Benz C 200cdi

3 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
08 апр. 12:24 Автомобили , Битола , Могила

Се Продава

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
17 фев. 17:06 Моторцикли (над 50cc) Скутер , Битола , Могила

Fosti vespa 150cc so defek

150 ЕУР

Година: 2003
02 фев. 03:59 Автомобили , Битола , Могила

Renault Megane 1.9dci cupe

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
25 јан. 23:15 Автомобили , Битола , Могила

Honda CR-V 2.0 benzin i plin

3 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
30 ноем. 12:37 Автомобили , Битола , Могила

Mercedes-Benz C 200 CDI redesign

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 30 000 - 34 999
10 ноем. 14:36 За Деца Облека , Битола , Могила

Palto Chicco

12 авг. 19:39 Оштетени возила (за делови) , Битола , Могила

se prodava reduktor za bmw 330 xd

150 ЕУР

26 јул. 15:43 Автоделови и Опрема Друго , Битола , Могила

Predno vetrobransko staklo za Audi A4 2013

12 000 МКД

03 јул. 20:55 Машини и Алати , Битола , Могила

Masina za nizenje tutun

250 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации