Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Битола

Acura , 1
Alpina , 1
Audi , 4
BMW , 2
Fiat , 1
Ford , 4
Honda , 1
Hyundai , 1
Kia , 1
Lada , 1
Mazda , 1
Nissan , 2
Opel , 8
Renault , 3
Smart , 1
Suzuki , 1
Yugo , 1
Zastava , 2

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

29 апр. 21:17 , ,

Prodavam mercedes C200

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
12 апр. 16:13 , ,

Mercedes-Benz C 200cdi

3 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
08 апр. 12:24 , ,

Се Продава

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
02 фев. 03:59 , ,

Renault Megane 1.9dci cupe

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
25 јан. 23:15 , ,

Honda CR-V 2.0 benzin i plin

3 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
30 ноем. 12:37 , ,

Mercedes-Benz C 200 CDI redesign

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 30 000 - 34 999
18 мар. 08:50 , ,

audi 2007 s-line

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 16:29 , ,

Opel

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
22 фев. 16:22 , ,

Nissan Qashqai +2 1,5 dci 7 seter,2010, 156500 km

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 350 000 - 399 999
08 мај 22:35 , ,

Opel Meriva

3 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
08 мај 22:35 , ,

Opel Meriva

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
03 фев. 15:18 , ,

Opel Astra

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
06 дек. 13:20 , ,

AUDI Q8

105 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
21 јун. 10:33 , ,

Smart ForTwo

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 70 000 - 74 999
31 јан. 13:31 , ,

Opel astra

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
30 јан. 17:33 , ,

Nissan Micra

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
30 јан. 17:33 , ,

Ford Focus 1.6 TDCI

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
02 јан. 22:49 , ,

Alpina B4

1 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 30 000 - 34 999
23 дек. 13:50 , ,

Opel Astra

2 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
13 окт. 09:51 , ,

Suzuki Swift

Година: 1999
Километража: 90 000 - 94 999
11 септ. 12:38 , ,

Zastava 101 itno

250 ЕУР

Година: 1985
Километража: 15 000 - 19 999
20 авг. 20:01 , ,

Mazda 626 se menuva

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 80 000 - 84 999
30 апр. 12:34 , ,

Land Rover Freelander

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 01:17 , ,

Ford Escort

Година: 1993
Километража: 100 000 - 109 999
11 дек. 18:30 , ,

Audi A4 1.9 tdi 131 ks

4 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 17:44 , ,

Mercedes C 200 cdi

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 16:47 , ,

Renault Megane

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
19 окт. 08:45 , ,

Acura MDX

Година: 2008
Километража: 10 000 - 14 999
16 септ. 14:32 , ,

HYUNDAI Accent

900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
08 јул. 17:56 , ,

Fiat Uno zacuvano moze zamena za td

750 ЕУР

Година: 1985
Километража: 10 000 - 14 999
26 јун. 22:18 , ,

Mercedes E 270

5 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
13 јун. 14:31 , ,

Yugo 55 itno

Година: 70-тите
Километража: 50 000 - 54 999
31 мај 15:24 , ,

Zastava 750

250 ЕУР

Година: 1983
Километража: 5 000 - 9 999
17 мај 11:55 , ,

VW Golf 4

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 19:11 , ,

VW GOLF 4 1.9 TDI 116ks 6BR HIGH LINE

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
29 дек. 13:43 , ,

Kia Carens 2.0 crdi 103kw full oprema

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 јул. 22:20 , ,

VW Golf 3 -94

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
23 јун. 10:26 , ,

Opel Astra karavan -04

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
18 апр. 11:28 , ,

BMW E39 525d M-packet -02

5 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
29 јан. 15:21 , ,

LADA SAMARA -00

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
30 дек. 04:36 , ,

Ford Escort 1.8 garaziran -95

1 300 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
28 дек. 21:43 , ,

Ford Escort 1.8 -95

1 300 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
10 окт. 20:53 , ,

BMW 320 -00

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
02 окт. 11:59 , ,

OPEL CORSA B 1.4 PLIN -94 ITNO

Година: 1994
Километража: 140 000 - 149 999
28 јун. 09:34 , ,

Renault Grand Scenic 1.9dti -00

2 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
01 мар. 23:34 , ,

AUDI A6 2.5 TDI -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
09 фев. 20:57 , ,

Mercedes C 270 CDI -01

5 450 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации