Македонски | Shqip | English |
Денес 15:25 Автомобили , Кичево , Зајас

VW BORA 1.9 TDI

3 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
03 окт. 01:28 Автомобили , Кичево , Зајас

JEEP GRAND CHEROKEE TNG -00

5 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
15 септ. 10:12 Автомобили , Кичево , Зајас

BMW 320 xdrive -09 registraciJa do 05.2020

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
05 авг. 20:57 Автомобили , Кичево , Зајас

MITSUBISHI OUTLANDER DIZEL -08

9 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
13 јун. 03:00 Автомобили , Кичево , Зајас

se prodava

3 000 МКД

Година: 2010
Километража: 5 000 - 9 999
09 апр. 23:49 Автомобили , Кичево , Зајас

VW Touareg 2.5tdi

10 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
22 мар. 18:05 Автомобили , Кичево , Зајас

Audi a4

12 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 20:21 Автомобили , Кичево , Зајас

Seat Leon 1.9TDI FR

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
01 јан. 03:17 Автомобили , Кичево , Зајас

Citroen Xsara 1.8i 16V Exclusive

2 990 ЕУР

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
29 септ. 09:45 Автомобили , Кичево , Зајас

Kia Sorento 2.5 CDTI

6 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
21 авг. 20:06 Автомобили , Кичево , Зајас

Seat Leon

2 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
19 јул. 10:18 Автомобили , Кичево , Зајас

Citroen Berlingo 1.6 Hdi

3 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
09 јул. 21:19 Автомобили , Кичево , Зајас

Mitsubishi L200

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
08 јун. 14:13 Автомобили , Кичево , Зајас

VW Passat 2.3

3 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
26 мај 17:33 Автомобили , Кичево , Зајас

AUDI A3 1.9 TDI 90KS

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 16:19 Автомобили , Кичево , Зајас

OPEL VECTRA PERFEKTNA

6 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
09 мај 00:32 Автомобили , Кичево , Зајас

Opel Antara 20TD 4x4

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 12:49 Автомобили , Кичево , Зајас

VW Golf V

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 5 000 - 9 999
08 апр. 20:58 Автомобили , Кичево , Зајас

BMW vo super sostojba doneseno od Svajcarija

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
25 фев. 19:25 Автомобили , Кичево , Зајас

AUDI A6

11 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
Кон почеток