Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кичево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

12 мај 10:41 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Eos  ·  Кичево  ·  Зајас

Se prodova Vw Eos

5 000 ЕУР

10 мај 22:26 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кичево  ·  Зајас

Opel Astra H Kombi

4 500 ЕУР

30 апр. 06:29 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Кичево  ·  Зајас

VW Sharan

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 80 000 - 84 999
09 апр. 12:04 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Кичево  ·  Зајас

Aluminski ogradi parapeti gelenderi parmaka

80 ЕУР

01 апр. 10:47 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Кичево  ·  Зајас

Aluminski ogradi gelenderi

120 ЕУР

07 мар. 00:07 Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Кичево  ·  Зајас

Bmw x5 3.0d xdrive

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
20 фев. 23:01 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S22  ·  Кичево  ·  Зајас

Samsung Galaxy S22 5G, 8 / 256GB memory

470 ЕУР

14 фев. 13:36 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Кичево  ·  Зајас

Citroen C3 1.4 hdi EXTRA SOSTOJBA

3 850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
08 фев. 20:45 Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Кичево  ·  Зајас

Bmw x5 3.0d xdrive

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
21 јан. 18:39 Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Кичево  ·  Зајас

Bmw x5 3.0d xDrive

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 07:45 Куќи/Вили  ·  Кичево  ·  Зајас

Shitet objekt

125 000 ЕУР

Број на соби: 6
26 ноем. 11:09 Автомобили  ·  Nissan  ·  Note  ·  Кичево  ·  Зајас

Nissan Note 1.5 dci 2006

3 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
30 окт. 12:00 Компјутери (Комплет)  ·  Лаптопи/Notebook  ·  Asus  ·  ROG  ·  Кичево  ·  Зајас

Asus Rog STRIX

1 200 ЕУР

16 септ. 15:28 Автомобили  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Кичево  ·  Зајас

Zajas kiqevo

7 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 21:56 Часовници и Асесери  ·  Машки  ·  Кичево  ·  Зајас

Charriol Colombvs 060T

6 170 МКД

16 јан. 08:01 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Кичево  ·  Зајас

Ford Focus 2001

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
08 јан. 20:05 Тешки воз./Комбиња/Виљушкар  ·  Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  12.290  ·  Кичево  ·  Зајас

Man TGS kiper

04 јан. 05:39 Земјоделски животни  ·  Кичево  ·  Зајас

Ovcarsko kuce Karamanka

1 000 МКД

02 ноем. 18:46 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Кичево  ·  Зајас

Land rover 1.8 benzin plin

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
29 окт. 18:11 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кичево  ·  Зајас

Opel Astra

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
09 септ. 12:59 Машини и Инвентар  ·  Друго  ·  Кичево  ·  Зајас

Masini za zemjodelstvo

1 500 ЕУР

25 авг. 19:05 Автоделови и Опрема  ·  Гуми и Бандажи  ·  Кичево  ·  Зајас

Bandasi

3 500 МКД

12 авг. 11:54 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS3  ·  Кичево  ·  Зајас

IGRI ZA PS3

450 МКД

12 авг. 11:54 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS3  ·  Кичево  ·  Зајас

IGRI ZA PS3

450 МКД

12 авг. 11:54 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS3  ·  Кичево  ·  Зајас

IGRI ZA PS3

450 МКД

30 јул. 11:29 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Кичево  ·  Зајас

Itno

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
12 апр. 16:13 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Кичево  ·  Зајас

Aluminski ogradi gelenderi parmaka

200 ЕУР

01 мар. 14:48 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Кичево  ·  Зајас

VW T5 1.9tdi 2009

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
03 фев. 14:19 Автомобили  ·  Кичево  ·  Зајас

Opel Zafira 1.9tdi 2007

16 јан. 16:40 Земјоделски животни  ·  Кичево  ·  Зајас

Pcelni semejstva

120 ЕУР

30 ноем. 13:54 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Кичево  ·  Зајас

Alfa Romeo 159 2.4 jtd -08 full oprema 210ks

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
29 ноем. 15:25 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Кичево  ·  Зајас

VW Bora 1.9tdi 2000

3 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 19:10 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Кичево  ·  Зајас

VW Crafter 2.0tdi

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
07 окт. 19:49 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Кичево  ·  Зајас

VW Crafter 2.0 tdi 2013

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
01 окт. 18:57 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Кичево  ·  Зајас

Audi A4 1.9 tdi 110 ps

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
10 септ. 17:21 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Кичево  ·  Зајас

Bmw 320

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
12 авг. 13:17 Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  Lancer  ·  Кичево  ·  Зајас

Mitsubishi Lancer 2.0

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
08 авг. 07:19 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Кичево  ·  Зајас

Aluminski ogradi parmaka gelenderi

60 ЕУР Намалена цена

14 јул. 20:42 Автомобили  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Кичево  ·  Зајас

Daewoo Matiz 2005 compact benzin

800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
15 јун. 12:13 Машини и Инвентар  ·  Индустриски машини и алати  ·  Кичево  ·  Зајас

Makine per qepje

100 ЕУР

13 јун. 13:35 Машини и Алати  ·  Кичево  ·  Зајас

Makine per qepje

100 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кичево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации