Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Mazda CX-7

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Mazda CX-7 | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 17:00 ,

Mazda CX-7 4x4 2.2D 173ks -11

8 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар. 09:04 Претпријатие , ,

MAZDA CX-7 2.2D 127KW 4X4 FUL MOZE ZAMENA

11 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
13 фев. 10:34 ,

Mazda CX-7

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
11 фев. 09:49 , ,

Mazda CX-7 2.2 Dizel 4X4 Top sostojba

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
13 окт. 14:04 ,

Mazda Cx7 2.2 170 hp 4x4

7 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
01 окт. 23:24 , ,

Mazda CX-7 4X4 -10

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
23 јул. 20:50 , ,

Mazda CX7 Exclusive Line Soncev Krov

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
23 јун. 07:32 Претпријатие ,

Mazda CX-7 2.2-12 CH

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
04 мај 10:51 Претпријатие , ,

Mazda CX-7 22 Dizel moze zamena

12 399 ЕУР

Година: 2011
Километража: 10 000 - 14 999
22 фев. 22:37 , ,

Mazda CX7

3 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 0 - 4 999
11 фев. 10:37 , ,

Mazda CX-7

12 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
25 дек. 12:48 Претпријатие ,

MAZDA CX-7 2.2

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
29 ноем. 10:40 , ,

Mazda CX7 4×4 -08

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
03 авг. 21:46 , ,

Dobro socuvana MAZDA CX-7

11 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
06 фев. 21:36 , ,

MAZDA CX7

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
21 апр. 09:19 ,

Mazda CX-7 R 2.3 256ks

13 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
07 мар. 12:51 , ,

Mazda CX-7 2,2 D

3 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 15 000 - 19 999
06 окт. 21:54 , ,

Mazda CX-7 4x4 2.3 Turbo 190KW ili 260 KS

15 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 80 000 - 84 999
14 септ. 18:45 , ,

Mazda CX-7 2.3 bi turbo -09

10 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 60 000 - 64 999
04 окт. 21:39 , ,

MAZDA CX-7 -10

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
11 фев. 12:52 , ,

MAZDA CX-7 -10

16 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
02 јун. 11:05 , ,

MazdaCX 7 -09

Година: 2009
Километража: 75 000 - 79 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Mazda CX-7 | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации