Македонски | Shqip | English |

Продажба на половни автомобили - Pazar3 avto plac

Opel , 48
Fiat , 23
Peugeot , 22
BMW , 20
Citroën , 19
Audi , 15
Ford , 14
Seat , 13
Renault , 11
Toyota , 7
Hyundai , 4
Mazda , 4
Nissan , 4
Smart , 3
Suzuki , 3
Honda , 2
Jeep , 2
Kia , 2
Lancia , 2
MINI , 2
Škoda , 2
Chevrolet , 1
Daihatsu , 1
Porsche , 1
Saab , 1

Голем број на авто плацеви продаваат половни автомобили на најголемиот огласник за продажба на автомобили - Пазар3.мк! Најголемиот избор на марки и модели на автомобили го имаат авто плацовите, кои продаваат автомобили купени во Македонија или увезени од странство. 


Вчера 09:58 , ,

VW POLO 1.2 BENZIN GOD 2004 KLIMA NOVO FULL

2 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 07:35 Претпријатие ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110KS 103000KM -11 MT Auto

6 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
30 окт. 16:36 Претпријатие , ,

OPEL ASTRA 1.4 BENZIN -04 MOBIL-STEF

2 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
30 окт. 16:35 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.2 BENZ PLIN -09 MOBIL-STEF

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
30 окт. 15:23 Претпријатие ,

OPEL CORSA 1.2 80 KS 157000 KM- 08.MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
29 окт. 10:51 Претпријатие ,

PEUGEOT 407 2.0 HDI 136 KS KOZA PDC -06 MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
29 окт. 08:15 Претпријатие , ,

FIAT DUCATO MAXI 2.3 D -13

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
29 окт. 08:15 Претпријатие , ,

VW PASSAT 1.9 TDI -08

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
29 окт. 08:15 Претпријатие , ,

FIAT PANDA 1.2 -10

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
29 окт. 08:11 Претпријатие , ,

AUDI A4 2.0 TDI -07

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
28 окт. 22:23 Претпријатие , ,

BMW 316D NAVI 2012 GODINA

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
28 окт. 22:23 Претпријатие , ,

HONDA CR-V 2.2 CDTi -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 окт. 22:23 Претпријатие , ,

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI -10

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
28 окт. 22:23 Претпријатие , ,

VW FOX 1.2 2010 GODINA

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
28 окт. 22:23 Претпријатие , ,

TOYOTA YARIS 1.0 -12

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
28 окт. 22:23 Претпријатие , ,

OPEL VIVARO 2.0 CDTI -14

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
28 окт. 22:22 Претпријатие , ,

AUDI A3 1.9 TDI 2008 GODINA

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
28 окт. 22:22 Претпријатие , ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI -10

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
28 окт. 22:22 Претпријатие , ,

AUDI A4 2.0 TDI 2013 GODINA

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
28 окт. 22:22 Претпријатие , ,

VW PASSAT 1.9 TDI -07

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
28 окт. 22:22 Претпријатие , ,

BMW 318 D 2009 GODINA

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999

Авто плац - Продажба на автомобили увезени од странство или купени во Македонија

Голем број на авто плацеви вршат продажба на половни автомобили на Пазар3.мк! 

Пазар3 претставува одлична можност за продавачите на автомобили, бидејќи секој авто плац може да ја презентира својата понуда на автомобили за продажба пред голема публика која е заинтересирана за купување на некаков тип на автомобил.

 

Avto placevi vo Kriva Palanka - продажба на автомобили

Внимателно избрани половни автомобили се продаваат на големиот број на авто плацеви во Крива Паланка. 

Голем број на avto placevi vo kriva palanka кои вршат продажба на автомобили се застапени на Пазар3.мк. Такви се: avto plac Auto Import SRL, avto plac VIP AUTO spa, auto plac MAKS AUT0 M, avto plac ELIT AUTO SRL, SLAVE - AUTO AVANGARDE, AUTO PLAC MIKI, AVTO DRUM, AS AUTO LIDER DOOEL, Perfect auto, K&S-AUTO, Auto Lux, avto plac Team Auto Spa, и многу други.

 

Продажба на пловни автомобили - аvto plac stip

Avto plac autoniko stip и avto plac avto saska, вршат продажба на автомобили на Пазар3.мк.

Во авто плац авто Нико се продаваат разни марки и модели на автомобили како што се: Volkswagen Tiguan, Volkswagen Golf, Audi A4, Suzuki Swift, Seat Toledo, Mercedes, Range Rover, Porsche Cayenne, Renault, Ford Fiesta, BMW, Toyota Yaris, Fiat Doblo, Opel Insignia, и многу други.

Квалитетни автомобили во одлична состојба исто така се продаваат и во авто плац avto saska stip. Во авто плацот има голем избор на возила од брендовите Mercedes и Audi. Авто Сашка исто така нуди и сопствен лизинг и можност за замена на автомобили.

 

На Пазар3 се застапени и голем број на други авто плацови лоцирани насекаде низ земјава. Авто плац Охрид, авто плацеви во Битола, авто плац во Тетово, Скопје, Куманово и многу други.


Кон почеток