Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Opel | Скопjе

Agila , 13
Antara , 3
Astra , 158
Calibra , 1
Campo , 1
Combo , 3
Corsa , 152
Frontera , 1
Insignia , 9
Kadett , 1
Manta , 1
Meriva , 39
Omega , 8
Tigra , 9
Vectra , 51
Vivaro , 3
Zafira , 48

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Opel | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 01:45
Линк
, ,

Opel Astra 1.6 benzin

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
02 апр. 22:19
Линк
Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.2 benzin 2009

3 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999

Денес 12:42 Претпријатие , ,

Opel Insignia 2.0 cdti 160ks cosmo 2010

11 490 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 01:45 , ,

Opel Astra 1.6 benzin

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 19:49 , ,

Opel Astra 2002

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 20:02 , ,

OPEL ASTRA

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
10 апр. 21:02 , ,

Prodavam Opel Astra G ISUZU

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
09 апр. 20:50 , ,

OPEL VIVARO NEW MODEL BUSINES PAK 1.6 CDTI -19

19 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 30 000 - 34 999
09 апр. 09:55 Претпријатие , ,

OPEL CORSA GSI 1.6 turbo CH

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 09:54 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.4 enjoy CH

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 09:47 Претпријатие , ,

Opel Antara Cosmo 2.0 cdti

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 апр. 19:10 , ,

Opel Corsa 1.7 Dizel-98-Registrirana

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 20:50 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7 cdti 74kw 2005

2 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 20:39 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7 cdti 59kw 2005

3 199 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
06 апр. 09:58 , ,

Opel Corsa 1.7 Dizel-98-Registrirana

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
05 апр. 10:32 Претпријатие , ,

OPEL ASTRA 1.6 CDTi 110KS -15

7 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
05 апр. 09:08 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.6i 2009

4 290 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
05 апр. 09:05 Претпријатие , ,

Opel Astra K 1.6CDTI

9 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
05 апр. 09:05 Претпријатие , ,

Opel Meriva 1.4 turbo

5 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
03 апр. 12:41 , ,

Opel Corsa 1.2 Benzin/Plin

3 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
02 апр. 22:19 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.2 benzin 2009

3 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
01 апр. 21:02 , ,

Opel Astra 1.7 G dti

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
01 апр. 00:36 , ,

Opel combo dizel 1.3cdti ne uvezeno 2008g.

2 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
24 мар. 13:03 , ,

Opel Corsa twinsport 1.2 2006

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
18 мар. 08:50 Претпријатие , ,

Opel corsa 1.2 benzin 125 000 km 2008 god

2 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
28 фев. 18:08 Претпријатие , ,

Opel Cherry na plin moze i zamena

4 099 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
22 фев. 16:21 , ,

Opel Omega B Karavan

1 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 14:52 , ,

Opel Omega B Karavan

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 18:26 Претпријатие , ,

Opel astra 1.7cdti COSMO navi, koza - 2012g

6 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
11 фев. 16:55 , ,

Prodavam

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Opel | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации