Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

BMW , 16
Audi , 13
Opel , 6
Citroën , 5
Fiat , 4
Ford , 4
Peugeot , 4
Jeep , 3
Chrysler , 2
Honda , 2
Nissan , 2
Chevrolet , 1
GMC , 1
Jaguar , 1
Maybach , 1
Renault , 1
Seat , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Mercedes,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Mercedes | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 17:04 , ,

Mercedes-Benz cls 320 cdi moze zamena

10 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:58 , ,

Mercedes-Benz S 350

17 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:31 , ,

Mercedes-Benz E class 280 -08

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:07 , ,

AUDI A3 1.9 TDI, FACELIFT MODEL, SERVISNA KNISKA, NOV UVOZ

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:46 , ,

MERCEDES SLK 200 KOMPRESOR 190KS AMG EDITION CABRIO FACELIFT

10 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 01:35 , ,

MERCEDES SLK 200 KOMPRESOR 190KS AMG EDITION CABRIO FACELIFT

10 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 85 000 - 89 999
Вчера 11:44 , ,

Mercedes Touring Edition C200 CDI 16V 136KS Blueefficiency

6 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:40 , ,

Mercedes Touring Edition C200 CDI 16V 136KS Blueefficiency

6 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:48 , ,

BMW 520 D MODEL LIMO BUSINESS DIZEL KUPEN MK

29 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 10:41 , ,

BMW 520 D MODEL LIMO BUSINESS DIZEL KUPEN MK

29 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 09:33 Претпријатие , ,

OPEL CORSA D 1.4 benz FULL NOVO AVTO NIKI UNIKAT

3 790 ЕУР Price Reduced

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 01:44 , ,

Renault Grand Scenic 1.5dci ´7 sedista

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 00:58 , ,

Se Prodava Mercedes CLA 200

21 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 65 000 - 69 999
16 апр. 20:35 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz B180 disel 2008

5 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
16 апр. 12:42 Претпријатие , ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 75 000 - 79 999
16 апр. 12:27 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz S350 CDI 4matic long 2015

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 12:12 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz S350 CDI 4MATIC LONG -15

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 02:58 , ,

VW Passat 2.0 tdi 170 ks DSG

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
16 апр. 02:18 , ,

Audi A4 3.0 Tdi Quattro 4x4

4 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 23:47 , ,

Mercedes-Benz ML 320

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
15 апр. 23:38 , ,

Mercedes c - clasa

9 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 12:36 , ,

MERCEDES E-200 CDI BlueEFFICIENCY, AVTOMATIK, FULL OPREMA

10 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 10:12 Претпријатие , ,

VW PASSAT 1.9 TDI REGISTRIRAN -08 AVTO NIKI

5 490 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
14 апр. 10:11 Претпријатие , ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI KLIMATRONIC -07 AVTO NIKI

2 899 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
13 апр. 10:13 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.4TDCI FULL -08 AVTO NIKI PERFEKTNA

3 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
12 апр. 21:00 Претпријатие , ,

Mercedes E220cdi Elegance 2009/10,servisiran do shtravche

11 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 350 000 - 399 999
12 апр. 10:53 Претпријатие , ,

OPEL ZAFIRA 1.7 CDTI.EURO 5.2010g.FULL.AVTO NIKI

4 890 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
12 апр. 01:49 , ,

Mercedes C220

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
11 апр. 20:30 Претпријатие , ,

MERCEDES-BENZ CLC 200 CUPE -08 PANORAMA FABRIKA

7 499 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 апр. 02:04 , ,

Mercedes Benz E220 EVO 2007 -

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
10 апр. 21:35 , ,

Mercedes-Benz S500 V8 -02

10 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
10 апр. 14:30 Претпријатие , ,

MERCEDES C200 CDI AUTOMATIC REG MOZE ZAMENA

2 790 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
09 апр. 22:50 , ,

MERCEDES CLS 320 CDI 7G TRONIC 224KS

9 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 09:13 , ,

Mercedes-Benz C 200cdi full odlicna sostojba kako nov zamena

7 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
07 апр. 21:30 , ,

MERCEDES E250 CDI BI•TURBO AMG LIMITED EDITION NoVO -10 !

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
05 апр. 09:06 Претпријатие , ,

MERCEDES BENZ CLC 200 2008godina

8 690 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
05 апр. 02:53 , ,

AUDI A3 1.9 TDI, FACELIFT MODEL, SERVISNA KNISKA, NOV UVOZ

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 15:06 , ,

Mercedes-Benz CLA 200

21 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 65 000 - 69 999
03 апр. 10:39 Претпријатие , ,

MERCEDES-BENZ E200 CDI 150KS AVANTGARDE DIGITAL COCKPIT NOV

34 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
03 апр. 10:38 Претпријатие , ,

MERCEDES-BENZ CLS 350 CDI 4MATIC 265KS AVANTGARDE NOV

23 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
03 апр. 10:38 Претпријатие , ,

MERCEDES-BENZ B180 CDI 80KW AVTOMATIK LED NAVI

13 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
03 апр. 10:37 Претпријатие , ,

MERCEDES-BENZ B180 CDI 80KW LED NAVIGACIJA XENON

9 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
02 апр. 21:59 , ,

Audi A4 2.0 Tdi Full Oprema

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 18:10 , ,

Mercedes-Benz C 200 kompresor prv gazda so 146.000km

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
02 апр. 17:28 , ,

Mercedes-Benz C220 CDI Sport Coupe

2 300 ЕУР Price Reduced

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
02 апр. 12:10 , ,

Mercedes-Benz C 200

17 200 ЕУР Price Reduced

Година: 2012
Километража: 80 000 - 84 999
23 мар. 14:13 , ,

Bmw X5 3.0d 235ks X drive full oprema individual novo 2008

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
21 мар. 11:02 , ,

Mercedes-Benz ML 320 CDI

11 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
19 мар. 14:21 Претпријатие , ,

MERCEDES-BENZ C200 KOMPRESSOR AUTOMATIC AVANTGARDE

4 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Mercedes | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Mercedes in category Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • Mercedes in category Автомобили
  • Mercedes in category Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • Mercedes in category Автомобили
  • Mercedes in category Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • mercedes in category Автомобили
  • Mercedes in category Автомобили
  • mercedes in category Автомобили
  • Mercedes in category Автомобили
  • Mercedes in category Автомобили

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации