Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

BMW , 9
Audi , 4
Ford , 4
Citroën , 3
Jeep , 2
Opel , 2
Seat , 2
Fiat , 1
Jaguar , 1
Kia , 1
Peugeot , 1
Renault , 1
Toyota , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Polo , по категорија Автомобили , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Polo | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

20 фев. 10:01 , ,

VW POLO 1.2TDI -13 BLUEMOTION FULL OPREMA START STOP

5 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
19 фев. 10:42 Претпријатие , ,

OPEL CORSA D 1.4 benz FULL NOVO AVTO NIKI UNIKAT

3 790 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
18 фев. 09:34 Претпријатие , ,

VW PASSAT 1.9 TDI REGISTRIRAN -08 AVTO NIKI

5 490 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
17 фев. 10:52 Претпријатие , ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI KLIMATRONIC -07 AVTO NIKI

2 899 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
16 фев. 14:02 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.4TDCI FULL -08 AVTO NIKI PERFEKTNA

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
16 фев. 12:09 Претпријатие , ,

VW POLO GTI 180 PS CH UNIKAT

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
14 фев. 03:15 Претпријатие , ,

Touran 2.0 TDI 7 Sedista

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев. 13:59 Претпријатие , ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI FULL EURO 5 -11 AVTO NIKI

4 790 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
06 фев. 12:43 , ,

WW POLO 1.4 TDI 2007 GODINA SO SITE PLATENI DAVACHKI

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
02 фев. 23:31 , ,

BMW X1 S-DRIVE 18d, PANORAMA, FULL OPREMA, 2011 GODINA

11 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
02 фев. 16:14 , ,

JAGUAR XE D180 SO 5.000 KM. NOVO !!! (NEW AUTOS MK)

45 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 5 000 - 9 999
02 фев. 16:14 , ,

JEEP COMPASS 2.0 LONGITUDE 4x4 SO 427 KM, NOV (NEW AUTOS MK)

32 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
31 јан. 01:49 , ,

CITROEN DS5 HYBRID 4, 63.000 KM, EDINSTVENA VO MK, 4x4, FULL

19 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 60 000 - 64 999
16 јан. 09:30 , ,

Polo 1.4tdi

1 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
10 дек. 19:41 , ,

Vw polo 1.2 so 116.000km.ful oprema klima

2 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
16 ноем. 12:00 , ,

VW POLO 1.4 BENZIN DSG -11 128.000KM

5 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
23 окт. 17:30 , ,

Volkswagen polo fox

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
25 септ. 15:23 Претпријатие , ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
21 авг. 00:21 , ,

Se Prodava Polo Cross 2006

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
15 јул. 12:50 , ,

VW Polo 1.4 -98

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
12 јул. 16:56 Претпријатие , ,

Polo 2008g.

3 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
14 апр. 13:06 Претпријатие , ,

VW POLO 1.4TDI KLIMA -08

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
30 мар. 04:10 , ,

VW Polo

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 350 000 - 399 999
25 дек. 13:08 Претпријатие , ,

VW Polo 1.4tdi 82ks -08

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
18 дек. 23:16 , ,

VW Polo 1.2 55kw -11

5 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
23 ноем. 14:20 , ,

VW POLO 1.4 tdi

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
11 ноем. 10:47 , ,

VW POLO VOLKSWAGEN 1.2 TDI COMFORTLINE

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
14 окт. 10:17 , ,

VW POLO 2018

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
05 септ. 22:27 , ,

VW POLO 1.9 TDI 101PS

2 799 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
27 авг. 08:38 Претпријатие , ,

VW POLO 1.4 TDI -07 51 KW AVTO FORCA

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
23 авг. 14:48 Претпријатие , ,

VW POLO -05 1.2 BENZIN 47 KW SO FUL OPREMA

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 15 000 - 19 999
12 авг. 19:36 , ,

VW POLO 1.4

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
26 јул. 13:11 , ,

VW POLO CROSS extra

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
21 јул. 12:34 , ,

VW Polo 1.2 super cena

1 950 ЕУР

Година: 2003
Километража: 90 000 - 94 999
14 јул. 15:52 , ,

VW POLO 1.4 TDI

3 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
10 јул. 16:05 , ,

VW Polo 1.4 - TDI - 50kw -06/07

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
27 мај 18:06 , ,

VW Polo 1.2 plin

2 599 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 06:58 , ,

VW Polo 1.4

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
05 мар. 14:50 , ,

BMW 320d -00 REGISTRIRANA FULL OPREMA

2 850 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 10:43 , ,

VW POLO 1.9 GT TDI 131ks FULL 6 brz edinstven

3 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 окт. 16:44 , ,

VW POLO 1.4 TDI 75 KS

3 050 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
27 јул. 19:57 , ,

KIA SORENTO TDI

7 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
22 мар. 21:32 , ,

VW Polo 1.9tdi

4 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување Polo | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

polo Polo polo polo polo polo Polo POLO polo Polo

Кон почеток