Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Кичево

Opel , 151

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Opel,по категорија Автомобили,или по локација Кичево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Opel | Сите | Автомобили | Кичево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 септ. 20:50 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кичево

Opel Astra 1 Gazda Automat 12500

12 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
28 авг. 15:07 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Кичево

Se prodava

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
07 јул. 08:33 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кичево

Opel Astra H14 1.4 65.000km

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 60 000 - 64 999
01 јун. 19:01 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Кичево

Opel Meriva 1.6 benzin 2004 74 sw Ekstra Socuvano.

3 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
12 мај 18:30 Автомобили  ·  Opel  ·  Antara  ·  Кичево

Ekstra Opel Antara 2008

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
23 дек. 20:40 Автомобили  ·  Opel  ·  Combo  ·  Кичево

Opel Combo 1999

Година: 1999
Километража: 350 000 - 399 999
29 окт. 18:11 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кичево  ·  Зајас

Opel Astra

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
01 окт. 12:32 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кичево  ·  Другово

OPEL ASTRA H 1.6 VOZITE NA METAN NA BENZIN ILI NA PLIN

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
05 септ. 08:14 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кичево

Opel astra j

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
25 авг. 23:02 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кичево

Delovi za Opel Astra

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
20 авг. 18:13 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Кичево

Opel Corsa 1.4

2 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
14 авг. 22:52 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кичево

Opel Astra g karavan 1.6 16v 1998g.

900 ЕУР Намалена цена

09 мај 08:06 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Кичево

Се продава

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
14 фев. 14:40 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Кичево

Opel Meriva 1.4 benzin i plin 2010

3 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
03 фев. 14:19 Автомобили  ·  Кичево  ·  Зајас

Opel Zafira 1.9tdi 2007

02 дек. 20:28 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Кичево

Opel Vectra A 1.6 1994

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 15:25 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Кичево  ·  Зајас

VW Bora 1.9tdi 2000

3 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 12:26 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  GT  ·  Кичево

Alfa Romeo GT 2.0 JTS 170KS od CH

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
04 апр. 23:12 Автомобили  ·  Opel  ·  Tigra  ·  Кичево

OPEL TIGRA CABRIO 1.4 DISEL

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
06 мар. 10:46 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Кичево

Se prodava opel vectra

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
23 јан. 15:45 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кичево  ·  Пласница

Opel astra

11 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 16:51 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кичево

Opel Astra G 1.7td Maksimalno socuvana

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
29 окт. 23:13 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Кичево

Prodavam opel corsa 1.2 benson plin

950 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
25 окт. 07:31 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Кичево

Opel Corsa 1.0 benzin

1 150 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
23 окт. 09:04 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кичево

Opel Astra Avtomatik -98

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
21 окт. 15:24 Автомобили  ·  Opel  ·  Adam  ·  Кичево

Opel Adam -13

8 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 65 000 - 69 999
18 септ. 09:27 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кичево

Opel Astra -99

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
10 септ. 08:20 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Кичево

Opel Corsa 1.0 benzin

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
30 авг. 14:08 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Кичево

Opel Vektra

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
06 авг. 22:23 Автомобили  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Кичево  ·  Осломеј

Prodavam OPEL Vivaro 2.5 TDCi

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 16:30 Автомобили  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Кичево  ·  Осломеј

Prodavam kombe Opel Vivaro

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 јул. 00:04 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Кичево  ·  Зајас

Corsa

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
25 јун. 02:54 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кичево

Opel Astra F

1 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр. 20:40 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кичево  ·  Пласница

Opel Astra gtc 16.16v

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
05 апр. 11:22 Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Кичево

Opel zafira

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
12 мар. 15:33 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Кичево  ·  Зајас

Opel Corsa

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
25 фев. 00:28 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кичево

Opel Astra -98

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 06:54 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кичево

OPEL ASTRA 1.7cdti 74 kw

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 фев. 10:07 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Кичево

Opel Vectra 2.2

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 18:46 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Кичево  ·  Зајас

Opel Corsa

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
24 дек. 08:13 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Кичево

Opel Corsa

2 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 110 000 - 119 999
20 септ. 10:35 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Кичево

Opel Corsa 1.0 12 ventili

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
16 септ. 11:26 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Кичево

OPEL VECTRA KARAVAN

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
10 септ. 22:38 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кичево

Opel Astra H 1.4

Година: 2008
Километража: 65 000 - 69 999
09 јун. 20:31 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кичево  ·  Пласница

Opel Astra G 1.7td vo odlicna sostojba

2 300 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
04 јун. 09:34 Автомобили  ·  Opel  ·  Kadett  ·  Кичево

Opel Kadett -90

550 ЕУР

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 14:00 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кичево

Opel astra 1.7 isuzu

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
07 апр. 17:40 Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Кичево  ·  Пласница

Opel Zafira vo odlicna sostojba

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
26 јан. 16:25 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кичево

Opel astra

1 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
10 јан. 10:56 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Кичево

OPEL VECTRA KARAVAN

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Opel | Сите | Автомобили | Кичево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации