Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Chevrolet , 147
Audi , 17
BMW , 16
Peugeot , 13
Opel , 12
Fiat , 6
Ford , 6
Nissan , 6
Seat , 6
Citroën , 5
Mazda , 3
Honda , 2
Renault , 2
Daewoo , 1
Hyundai , 1
Lancia , 1
Škoda , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Aveo , по категорија Автомобили , или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Aveo | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

27 фев. 20:15 ,

Chevrolet Aveo 1.2, 2008 god

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 60 000 - 64 999
27 фев. 11:13 , ,

Chevrolet Aveo

2 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 20:07 Претпријатие ,

Seat Leon 2.0TDi 140ks 6brzini - 2007

4 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 20:03 Претпријатие ,

CITROEN C4 1.6HDi 90ks UNIKAT - 2008

3 333 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 20:01 Претпријатие ,

BMW 120D 163ks 6brzini UNIKAT - 06

4 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 23:58 Претпријатие ,

Seat Leon 1.9 TDi 105ks *REG+SERV* - 2007

4 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
09 фев. 11:08 Претпријатие ,

OTKUP PRODAZBA I ZAMENA NA VOZILA

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
04 фев. 17:55 ,

Chevrolet Aveo 1,2 63 kw 2011 god������������

4 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
30 јан. 19:24 Претпријатие ,

OTKUP PRODAZBA I ZAMENA NA VOZILA

8 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
25 јан. 09:18 Претпријатие ,

VOZILA SO NISKI CENI PRODAZBA OTKUP I ZAMENA

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
17 јан. 09:29 Претпријатие ,

Peugeot 207 1.4HDi 75ks REG + SERV - 2008

3 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
16 јан. 23:11 Претпријатие ,

Peugeot 308 1.6HDi 110ks *PANORAMA* - 2008

4 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
16 јан. 21:08 , ,

Se prodava/menuva chevrolet aveo 1.2

2 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 јан. 11:29 ,

Chevrolet Aveo 2011

4 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 50 000 - 54 999
02 јан. 19:19 Претпријатие ,

Seat Altea 1.9TDi 105ks *UNIKAT* - 08

4 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
02 јан. 17:47 ,

Se prodava Sefriolet Aveo i Opel Astra

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
28 дек. 06:38 , ,

Chevrolet Aveo

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
27 дек. 15:00 Претпријатие ,

Ford Focus 1.6TDci *90ks* REG+SERV - 2007

3 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување Aveo | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Aveo Aveo Aveo Aveo Aveo aveo aveo aveo aveo aveo

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот,се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации