Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Peugeot , 3
Audi , 1
Citroën , 1
Ford , 1
Kia , 1
Opel , 1
Seat , 1
Škoda , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Passat cc , по категорија Автомобили , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Passat cc | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 17:25 , ,

VW CC -12

16 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:31 , ,

Volkswagen Passat CC R - Line

13 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 17:16 , ,

VW PASSAT CC so NAJ full OPREMA

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 16:29 , ,

VW Passat CC dizel full oprema

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
24 фев. 23:00 , ,

VW Passat CC 2.0 140 ks 180.000km

15 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
24 фев. 16:27 , ,

Volkswagen Passat CC

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 00:25 , ,

VW Passat cc 2.0TDI TOP SOSTOJBA NOV

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
24 фев. 00:13 , ,

VW Passat cc 2.0TDI TOP SOSTOJBA NOV

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
12 фев. 14:23 , ,

VW Passat CC 1.8 -09

9 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
04 фев. 14:41 , ,

VW Passat CC Full Spec Aut

9 690 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 10:34 , ,

Volkswagen Passat CC 2.0TDI Aut. Full Spec.

9 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 15:39 Претпријатие , ,

Passat CC , 2.0 , automatik , extra , moze i zamena

11 199 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
28 дек. 08:19 , ,

Passat CC 2.O TDI, DSG,

11 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
28 дек. 06:38 , ,

Passat CC 2.O TDI, DSG,

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
14 дек. 12:07 Претпријатие , ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 75 000 - 79 999
26 ноем. 01:42 , ,

VW PASSAT CC

110 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
19 ноем. 15:51 , ,

VW Passat CC

14 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 08:01 , ,

Volkswagen Passat CC 2.0-TDI

9 800 МКД

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
08 септ. 19:12 , ,

Passat CC 2.0 Blue Motion

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
01 септ. 23:50 , ,

VW Passat CC -09

11 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
10 авг. 15:10 , ,

VW Passat CC 170kc -10

10 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
10 јул. 09:39 , ,

VW PASSAT CC 2.0 TDI

10 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
05 јул. 09:56 , ,

VW PASSAT CC 2.0tdi

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 14:38 , ,

VW Passat CC

9 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
19 јун. 22:43 , ,

Passat CC

8 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
13 јун. 02:56 , ,

Passat

1 234 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
16 мај 20:01 Претпријатие , ,

OPEL ASTRA GTC 1.4 TVINPORT -07

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
05 апр. 21:59 , ,

VW PASSAT CC 2.0 TDI KAKO NOVO

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
12 јан. 19:51 , ,

VW Passat CC 2.0 TDI -11

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
03 јан. 16:42 , ,

VW PASSAT CC - 09

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
15 дек. 18:58 , ,

VW PASSAT CC 2.0 TDI -15

16 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
03 дек. 02:21 , ,

CITROEN C3 -18 28000 km Full Option

9 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
18 окт. 22:31 , ,

VW PASSAT CC 2.0 TDI EXTRA CENA

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 11:59 Претпријатие , ,

Ford Focus Golem izbor na Koli Karavan moze zamena

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
14 септ. 13:27 , ,

VW Passat CC 2.0TDI 140ks Sportline

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 авг. 10:55 , ,

VW PASSAT CC 2.0 DSG

10 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
19 авг. 22:06 , ,

Volkswagen Passat CC

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
05 јун. 18:11 , ,

VW Passat CC odlicno socucan prvi sopstvenici

15 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
05 јун. 16:55 , ,

VW Passat CC odlicno socuvan prvi sopstvenici

15 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
24 мај 16:52 , ,

VW Passat CC -14

19 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 50 000 - 54 999
08 мар. 12:26 , ,

VW Passat CC

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
31 јан. 17:02 , ,

VW Passat CC 2.0 TDI Avtomatik

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
18 окт. 09:49 , ,

VW Passat CC -14

20 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
29 септ. 20:38 , ,

VW Passat CC

Година: 2009
Километража: 300 000 - 349 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување Passat cc | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток