Македонски | Shqip | English |

Демир Капија | Возила | Pazar3

11 авг. 02:28 Автомобили , Кавадарци , Демир Капија

Passat 3C 2.0 AUTOMATIK DSG

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
16 мај 14:24 Автомобили , Кавадарци , Демир Капија

Opel Corsa

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
12 мај 16:24 Автомобили , Кавадарци , Демир Капија

Audi A6 1.9TDI - 96

Година: 1996
Километража: 400 000 - 449 999
15 апр. 15:08 Автомобили , Кавадарци , Демир Капија

Audi A8 4.2tdi -09

19 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
13 апр. 19:06 Автомобили , Кавадарци , Демир Капија

VW Lupo 1.7 SDI -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 13:47 Автомобили , Кавадарци , Демир Капија

VW Touran 1.9TDI - 04

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
22 дек. 19:03 Автомобили , Кавадарци , Демир Капија

Audi A4 2.0 TDI

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
22 дек. 17:37 Автомобили , Кавадарци , Демир Капија

Mercedes - Benz C250

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 00:03 Автомобили , Кавадарци , Демир Капија

BMW 320 coupe benzin

4 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 20:31 Автомобили , Кавадарци , Демир Капија

BMW 320ci coupe benzin plin itno

4 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 18:40 Автомобили , Кавадарци , Демир Капија

Renault Laguna 2.2dci - 02

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
11 фев. 02:24 Автомобили , Кавадарци , Демир Капија

BMW 320ci

4 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
05 фев. 21:48 Автомобили , Кавадарци , Демир Капија

BMW 320 ci ITNO evtino

4 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 22:28 Автомобили , Кавадарци , Демир Капија

VW Passat - 02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 17:58 Автомобили , Кавадарци , Демир Капија

Ford Ka 1.3 Benzin

850 ЕУР

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
16 септ. 21:54 Автомобили , Кавадарци , Демир Капија

FORD FOCUS 1.6 TDCI 66 KW 90 KS

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
25 септ. 16:11 Автомобили , Кавадарци , Демир Капија

CITROEN XANTIA 1.8 16V -00

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
24 апр. 13:51 Автомобили , Кавадарци , Демир Капија

FIAT PUNTO -00

1 750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
14 апр. 22:00 Автомобили , Кавадарци , Демир Капија

Kia Retona -00 vo odlicna sostojba

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
18 фев. 19:12 Автомобили , Кавадарци , Демир Капија

Peugeot 206 - 02

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
16 фев. 12:01 Автомобили , Кавадарци , Демир Капија

Renault Megane -07

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток