Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Kuki Skopje | Продажба на разни montazni kuki Skopje, pazar 3 kuki Skopje, prodazba na kuki Skopje достапни на Пазар3

Kuki Skopje | Со нашата платформа Пазар3, продажба на куќи Скопје станува уште полесна и ефикасна. Доколку Ве интересира каква е ситуацијата на пазарот на недвижности во Македонија кога е во прашање продажбата, купувањето и изнајмувањето на куќи и вили, разгледајте ги огласите на онлајн платформата Пазар3.
Внимавајќи на вашите потреби, Ви го овозможуваме лесното пребарување со користење на клучни зборови како: pazar3 kuki Skopje, reklama 5 kuki Skopje, reklama5 kuki Skopje. Искористете ја можноста што Ви ја нуди нашиот сајт Пазар3, пребарајте и уживајте во купувањето на возила.

Денес 01:57
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Kuka vo Idrizovo

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 09:32
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava kukja od 130m2 vo Lisice

Број на соби: 3,5
Површина: 130

Денес 14:55 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Kuka vo Gazi Baba

Број на соби: 3,5
Денес 14:43
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Студеничани

Se izdava Vila / vikendica so bazen, Markov Manastir

Број на соби: 4
Површина: 150
Денес 14:19 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Bukefal AS prodava kuki vo luksuzen zatvoren kompleks vo Sk

210 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
Денес 14:01 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava kukja vo Stopanski dvor, Volkovo

99 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 120
Денес 13:22 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Pripor 130m2 so cel plac 310m2

140 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 130
Онлајн
Денес 13:09 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Cento 73m2 so cel plac 167m2 na glavna ulica

50 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Површина: 60
Онлајн
Денес 12:03 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prekrasna kuka vo Gorce Petrov

160 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Онлајн
Денес 11:36 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OK153. Se prodava kompletno renovirana kukja vo Cento

135 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Онлајн
Денес 11:33 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OK96. Se prodava kukja vo Cento

260 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 8
Онлајн
Денес 10:59 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka od 230m2 vo Kisela Voda

1 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
Онлајн
Денес 10:42 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OK189. Se prodava kukja vo Lisice

140 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 130
Онлајн
Денес 10:42 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE PRODAVA KUKA OD 120m2 VO N LISECE ATRAKTIVNA

Број на соби: 6
Површина: 120
Денес 10:08 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka so dva trosobni stana Vodno

270 000 ЕУР

Број на соби: 8
Онлајн
Денес 09:13 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Vila kuka vo Gorno Nerezi

Број на соби: > 10
Денес 08:39 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Kukja na Vodno so golem dvor

1 000 ЕУР

Број на соби: 4
Онлајн
Денес 07:08 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Ubavo uredena kuka od 300m2 vo Kisela Voda

250 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 8
Денес 05:40 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

КУЌА НА ВОДНО

699 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 01:57
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Kuka vo Idrizovo

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 22:46
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава куќа во Припор

160 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 180
Онлајн
Вчера 20:58 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se izdava Prostor za proslavi

Број на соби: 1
Вчера 15:40 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

kuka vo karadak maaalo 270m2 karsi MTV

249 000 ЕУР

Број на соби: 8
Вчера 12:25 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava kukja vo Lisice

229 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 10:37 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava kukja od 300m2 vo Vlae

400 000 ЕУР

Број на соби: 10
Онлајн
Вчера 09:32 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava kukja od 130m2 vo Lisice

Број на соби: 3,5
Површина: 130
Вчера 09:10 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сарај

Se izdava kukja na Matka do rekata, 3 apartmani so kupatila

30 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 150
Вчера 09:09 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сарај

Se izdava dnevno dvor za piknik skara na Matka,na sama reka

550 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 100
Вчера 09:06 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Петровец

Nova kuka 300m2 vo Jurumleri

225 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 09:06 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava kukјa на 2 kata, 5 spalni Crnice

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 200
Вчера 08:20 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Kozle odlicna lokacija 255m2 plus dvor

209 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 10
15 јул. 20:20 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kuka od 90m2 vo Karpos

Број на соби: 3
Површина: 90

Куќи во Скопје достапни на Пазар3


Kuki Skopje | Продажбата на куќи во Скопје станува уште полесна со Pazar3. Нашиот сајт Ви овозможува да креирате детални огласи за продажба на куќи, вклучувајќи ги различните типови на куќи како montazni kuki Skopje.
Цената на куќите кои се продаваат во Скопје, секако се многу повисоки од цените на куќите и вилите на продажба во другите градови во Македонија. Меѓутоа, на Пазар3 се огласуваат голем број на куќи и други недвижности со различни карактеристики, со што сигурно ќе најдете куќа која ќе ги задоволи Вашите потреби во однос на цена, локација и карактеристики.


Пребарувај куќи во Скопје на Пазар3


При посета на нашата веб страна и онлајн платформа Пазар3 добивате многу информации за огласи од сите категории низ цела Македонија, но доколку сакате да бидете насочени кон вистинските огласи за кои сте ја посетиле Пазар3 може да искористите клучни зборови за подобро и поефикасно снаоѓање и штедење на времето како: prodazba na kuki Skopje, montazni kuki Skopje, pazar 3 kuki Skopje.


Правила за огласување


Правила за огласување - правилата за огласување се особено важни бидејќи огласите кои што не ги исполнуваат овие критериуми, истите нема да се најдат на Пазар3, односно нема да бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт.
Затоа треба да внимавате да бидат точно наведени во насловот што се продава, да имаат соодветен опис што се продава и информации за истата куќа, да бидат точни и коректни.
Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации