Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Kuki Skopje | Продажба на разни montazni kuki Skopje, pazar 3 kuki Skopje, prodazba na kuki Skopje достапни на Пазар3

Kuki Skopje | Со нашата платформа Пазар3, продажба на куќи Скопје станува уште полесна и ефикасна. Доколку Ве интересира каква е ситуацијата на пазарот на недвижности во Македонија кога е во прашање продажбата, купувањето и изнајмувањето на куќи и вили, разгледајте ги огласите на онлајн платформата Пазар3.
Внимавајќи на вашите потреби, Ви го овозможуваме лесното пребарување со користење на клучни зборови како: pazar3 kuki Skopje, reklama 5 kuki Skopje, reklama5 kuki Skopje. Искористете ја можноста што Ви ја нуди нашиот сајт Пазар3, пребарајте и уживајте во купувањето на возила.

Вчера 20:06
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Elitna naselba vo Bardovci Bahash Harmoni

Број на соби: 5
Вчера 22:01
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се издава комплетно наместена куќа во Тафталиџе 2

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 5

Вчера 22:01 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се издава комплетно наместена куќа во Тафталиџе 2

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 20:06
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Elitna naselba vo Bardovci Bahash Harmoni

Број на соби: 5
Вчера 19:45 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Продавам убаво уредена куќа 300м2 во Кисела Вода

270 000 ЕУР

Број на соби: 8
Вчера 19:20 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Чаир

Shtepi ne super lokacion cmim shum i volitshem

77 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 15:39 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam Kukja vo Zlokukjani

110 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
Онлајн
Вчера 14:27 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kupuvame kuka vo opstina Karpos

Број на соби: 3
Површина: 80
Онлајн
Вчера 13:46 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam kukja stanbeno deloven kompleks

Број на соби: > 10
Онлајн
Вчера 12:03 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA LUXUZNA KUKJA VO STOPANSKI DVOR

330 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 12:03 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Петровец

SE PRODAVA KUKJA VO KATLANOVO

43 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 11:47 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

SE PRODAVA LUXUZNA KUKJA VO STOPANSKI DVOR

330 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 10:37 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka na Vodno

Број на соби: 7
Онлајн
Вчера 08:09 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Петровец

PRODAVAM IMOT OD 4000M2 RZHANICHINO, PETROVEC, SKOPJE

200 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 02:10 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Luksuzna kuka vo Kozle

560 000 ЕУР

Број на соби: 6
28 мај 17:30 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Bukefal AS prodava kuki vo luksuzen zatvoren kompleks vo Sk

210 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
28 мај 15:38 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA PREKRASNA KUKJA VO KOZLE

560 000 ЕУР

Број на соби: 5
28 мај 14:18 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Vikendica uredena so plac 2000m2 vo Katlanovo

71 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
Онлајн
28 мај 14:00 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

SE PRODAVAAT SPRATOVI OD KUKJA VO GJORCE PETROV

135 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
28 мај 13:46 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Илинден

OK88. Se prodava kukja vo Marino

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
Онлајн
28 мај 13:46 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava kukja vo Taftalidze 1 kaj Katastar

500 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
28 мај 13:45 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

NAMESTENA KUKJA VO TAFTALIDZE KAJ KATASTAR

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 120
28 мај 12:58 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka so bazen vo Katlanovo

69 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 150
28 мај 12:59 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Издавам соба во населба Бардовци

Број на соби: 1
28 мај 12:18 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE PRODAVA KUKA VO VLAE

195 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 120
Онлајн
28 мај 12:15 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Петровец

SE PRODAVA VIKEND KUKJA VO KATLANOVO

69 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
28 мај 12:07 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава/изнајмува куќа

130 000 ЕУР

Број на соби: 4
28 мај 11:28 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Плац на Водно со поглед на Скопје

Број на соби: 5
28 мај 11:07 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava luksuzna kuka na Vodno

1 600 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Онлајн
28 мај 09:18 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

se prodava kuka vo HROM sso dvorce

158 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 100
Онлајн
28 мај 08:22 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA PREKRASNA KUKJA VO PRZINO

450 000 ЕУР

Број на соби: 8
28 мај 08:19 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

KAT OD KUKJA VO KOZLE SO DVOR

315 000 ЕУР

Број на соби: 4
28 мај 04:53 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka na dva kata so dvorno mesto

Број на соби: 5
Површина: 100
28 мај 02:47 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava kukja vo Kozle

Број на соби: 5
Површина: 160
28 мај 02:45 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава куќа во н.Чаир

Број на соби: 5
27 мај 21:46 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава куќа во Ченто

60 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 120
27 мај 21:42 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се продава куќа во Петровец

58 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 110

Куќи во Скопје достапни на Пазар3


Kuki Skopje | Продажбата на куќи во Скопје станува уште полесна со Pazar3. Нашиот сајт Ви овозможува да креирате детални огласи за продажба на куќи, вклучувајќи ги различните типови на куќи како montazni kuki Skopje.
Цената на куќите кои се продаваат во Скопје, секако се многу повисоки од цените на куќите и вилите на продажба во другите градови во Македонија. Меѓутоа, на Пазар3 се огласуваат голем број на куќи и други недвижности со различни карактеристики, со што сигурно ќе најдете куќа која ќе ги задоволи Вашите потреби во однос на цена, локација и карактеристики.


Пребарувај куќи во Скопје на Пазар3


При посета на нашата веб страна и онлајн платформа Пазар3 добивате многу информации за огласи од сите категории низ цела Македонија, но доколку сакате да бидете насочени кон вистинските огласи за кои сте ја посетиле Пазар3 може да искористите клучни зборови за подобро и поефикасно снаоѓање и штедење на времето како: prodazba na kuki Skopje, montazni kuki Skopje, pazar 3 kuki Skopje.


Правила за огласување


Правила за огласување - правилата за огласување се особено важни бидејќи огласите кои што не ги исполнуваат овие критериуми, истите нема да се најдат на Пазар3, односно нема да бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт.
Затоа треба да внимавате да бидат точно наведени во насловот што се продава, да имаат соодветен опис што се продава и информации за истата куќа, да бидат точни и коректни.
Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации