Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Bardovci,по категорија Куќи/Вили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Bardovci | Сите | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 10:31
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Elitna naselba vo Bardovci Bahash Harmoni

Број на соби: 5

Вчера 17:32 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

LUX KUKA SO DVA BAZENA VO BARDOVCI

Број на соби: 7
Вчера 11:35 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA ELITNA KUKJA VO BARDOVCI

600 000 ЕУР

Број на соби: 7
Вчера 10:31
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Elitna naselba vo Bardovci Bahash Harmoni

Број на соби: 5
17 фев. 17:01 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

House for rent

Број на соби: 5
12 фев. 14:52 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuki i placevi vo Bardovci

Број на соби: 1
09 фев. 15:15 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kuka 370m2 vo Bardovci

490 000 ЕУР

Број на соби: 5
03 фев. 18:36 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kuka karabina 430m2/Bardovci/ plac 1515m2

1 ЕУР

Број на соби: > 10
01 фев. 18:24 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov kompleks na kuki vo Bardovci

Број на соби: 4
01 фев. 16:23 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kuka vo Bardovci

600 000 ЕУР

Број на соби: 3
30 јан. 15:41 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Iznajmuvam prizemje od kukja vo Bardovci kaj crkvata levo

25 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
30 јан. 14:03 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA SAMOSTOJNA KUKJA VO BARDOVCI NA 2 KATA

2 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
22 јан. 12:59 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Luksuzen kompleks vo Bardovci

Број на соби: 6
09 јан. 10:51 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

BRAND NEW LUX HOUSE IN BARDOVCI

Број на соби: 10
12 дек. 10:15 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Modern designed House in Bardovci

Број на соби: 4
Површина: 170
10 дек. 15:24 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nas. Bardovci levo od crkvata za zhiveenje dve semejstva

235 000 ЕУР

Број на соби: 7
01 дек. 10:00 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ексклузивни куќи во Бардовци

Број на соби: 4
Површина: 200
28 ноем. 09:53 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kuka 220m2 so dvor 500m2 vo Bardovci

190 000 ЕУР

Број на соби: 7
24 ноем. 11:36 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Iznajmuvame kuka 140m2 vo Bardovci

850 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 140
23 ноем. 09:19 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Modern house in Bardovci with pool

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
22 ноем. 14:49 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

House for rent in Bardovci 413sqm

4 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 7
17 ноем. 10:41 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Iznajmuvame kuka 162m2 vo Bardovci

1 550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
10 ноем. 19:07 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Moderno opremena kuka Bardovci

Број на соби: 5
Површина: 200
09 ноем. 09:53 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava moderna kuka vo Bardovci so bazen

1 450 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 170
01 ноем. 12:17 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

NOVA SAMOSTOJNA KUKA VO BARDOVCI,RUSKA REZIDENCIJA

138 000 ЕУР

Број на соби: 4
25 окт. 10:51 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava moderna kuka vo Bardovci so bazen

2 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
18 окт. 13:36 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA KUKA SO BAZEN VO BARDOVCI NA ATRAKTIVNA LOKACIJA

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
18 окт. 12:58 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nova kuka vo elitniot del na Bardovci

310 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 7
16 окт. 11:04 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prostrana kuka na atraktivna lokacija vo Bardovci

3 000 ЕУР / месечно

Број на соби: > 10
13 окт. 11:47 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva kuka 220m2 vo Bardovci

2 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
13 окт. 09:59 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Beautiful new and modern house in Bardovci

Број на соби: 3
Површина: 200
09 окт. 10:30 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Bardovci kaj skoloto

Број на соби: 4
Површина: 120
03 окт. 11:06 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kuka vo Bardovci so bazen

Број на соби: 4
28 септ. 11:04 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Bardovci iznajmuvame poveke kuki

Број на соби: 8
25 септ. 11:08 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Samostojna kuka na ekskluzivna adresa Bardovci

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
19 септ. 11:38 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kuka na atraktivna lokacija vo Bardovci

650 000 ЕУР

Број на соби: > 10
04 септ. 14:41 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kuka vo elitniot del na Bardovci

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
28 авг. 23:29 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

SAVIC PRODAVA KUKA VO BARDOVCI

Број на соби: > 10

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Bardovci | Сите | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации