Македонски | Shqip | English |

vodno | Скопjе | Живеалишта | Куќи/Вили


Вчера 13:14 , ,

Se iznajmuva vila na Vodno

150 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 100
14 јан. 18:37 , ,

Kuka na Vodno

260 000 ЕУР

Број на соби: 4
14 јан. 17:51 , ,

KUKA NA VODNO

230 000 ЕУР

Број на соби: 6
14 јан. 11:54 , ,

Kuka od 300m2 vo Skopje

230 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 10
14 јан. 10:32 , ,

Kuka na Vodno so golem plac

300 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 160
03 јан. 13:29 , ,

Kuka so dvorno mesto naselba Vodno

Број на соби: 8
Површина: 120
01 јан. 17:58 , ,

Plac na vodno

1 ЕУР

Број на соби: 3
27 дек. 20:40 , ,

Kuka - dolno vodno

135 000 ЕУР

Број на соби: 3
27 ноем. 19:20 , ,

Luksuzna semejna kuka na Vodno 280m2 so dvor 637m2

420 000 ЕУР

Број на соби: 8
26 ноем. 15:10 , ,

Kuka na Vodno

190 000 ЕУР

Број на соби: 9

Слични пребарувања

vodno vodno Vodno vodno Vodno vodno vodno vodno Vodno vodno

Кон почеток