Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор vodno,по категорија Куќи/Вили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: vodno | Сите | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 00:15
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

UBAV PLAC NA VODNO 1000M2 ZEMJISTE KAJ TINEXSOT

1 000 ЕУР

Број на соби: 3
20 фев. 12:54
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Family Friendly House Vodno

Број на соби: 7

Вчера 11:14 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava luksuzna kuka na Vodno

1 600 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 00:15 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

UBAV PLAC NA VODNO 1000M2 ZEMJISTE KAJ TINEXSOT

1 000 ЕУР

Број на соби: 3
21 фев. 12:14 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

OK101. Se prodava kukja na Vodno

760 000 ЕУР

Број на соби: > 10
20 фев. 15:25 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Luksuzna kuka na Vodno vo rezidencijalniot del

2 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 7
20 фев. 12:54
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Family Friendly House Vodno

Број на соби: 7
20 фев. 11:17 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Odlicna kukja vo srceto na Vodno

Број на соби: 4
20 фев. 11:09 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luksuzna kuka vo srceto na Vodno

Број на соби: 7
20 фев. 09:26 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Kuka so 4 individualni stanana Vodno.

Број на соби: > 10
19 фев. 20:18 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Ekskluziven plac 900m2 so zelenilo i kuka 230m2 Crnice

550 000 ЕУР

Број на соби: 7
19 фев. 10:46 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka na Vodno

Број на соби: 7
19 фев. 10:01 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Kuka na Vodno / Куќа на Водно

Број на соби: 10
17 фев. 02:23 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka od 300m2 vo ekskluziven del Crnice

160 000 ЕУР

Број на соби: 7
12 фев. 14:51 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuki na Vodno Przino Crnice

Број на соби: 4
06 фев. 10:46 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Kukja na Vodno vo najluksuznata zona

500 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 8
05 фев. 10:33 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava vertikala od kukja na 2 kata na Vodno so parking

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 140
05 фев. 09:57 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava samostojna kuka vo Centar Vodno

900 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
31 јан. 10:47 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Prekrasna kuka od 162m2 Vodno

230 000 ЕУР

Број на соби: 8
30 јан. 15:11 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo rezidencijalen del na Vodno

950 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 170
30 јан. 14:23 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava sprat od kukja 71м2, Centar - Drzavna Bolnica

Број на соби: 3
29 јан. 09:34 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Dream Location House With 3 Bedrooms

Број на соби: 2,5
18 јан. 11:23 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Kukja na odlicna lokacija vo Kapistec-Dolno Vodno

365 000 ЕУР

Број на соби: 6
15 јан. 16:59 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ideal house for rent for nature lovers

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
11 јан. 15:17 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Objekt na Vodno so golem plac

270 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
10 јан. 15:49 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava kuka od 390m2 so plac od 477m2 Vodno

360 000 ЕУР

Број на соби: 7
04 јан. 18:25 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kuka na Vodno od 450m2

620 000 ЕУР

Број на соби: > 10
04 јан. 17:21 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Plac so kuka vo Crnice so pogled na gradot

Број на соби: 10
Површина: 180
01 јан. 03:12 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

BRAND NEW MODERN LUX APARTMENT 120m2 FOR RENT on VODNO

Број на соби: 4
Површина: 120
27 дек. 08:04 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Kuka nad Klinicki Centar Vodno Skopje

280 000 ЕУР

Број на соби: 8
26 дек. 18:30 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

FOR RENT HOUSE Se izdava/prodava samostojna kuka vo Przino

500 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 160
23 дек. 12:31 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Luksuzna kukja so 200m2 uredena gradina na Vodno

Број на соби: 3
Површина: 200
21 дек. 17:46 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Savic prodava kuka na Vodno

300 000 ЕУР

Број на соби: 7
18 дек. 11:15 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

VODNO KUKA ATRAKTIVNA LOKACIJA

600 000 ЕУР

Број на соби: > 10
13 дек. 12:19 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Kuka od 152m2 na dva kata na Vodno

300 000 ЕУР

Број на соби: 5
07 дек. 10:29 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Samostojna kuka na mirna i tivka lokacija Vodno

900 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
05 дек. 12:58 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Plac so stara kuka vo rezidencijalen del na Vodno

900 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
24 ноем. 17:23 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka na Vodno

650 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 ноем. 09:15 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

House for rent on Vodno

2 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување vodno | Сите | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

vodno vodno vodno vodno Vodno Vodno vodno Vodno vodno vodno

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации