Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Живеалишта | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 фев. 15:04
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

продажба на станови во градба во Ѓорче Петров

1 250 ЕУР

Број на соби: 2
28 фев. 15:04
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

продажба на станови во градба во Ѓорче Петров

1 250 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 20:24
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodavaat stanovi vo Gorce Petrov

1 300 ЕУР

Број на соби: 3

Денес 11:13 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Kuka vo zavrsna faza na gradba vo Kisela Jabuka

77 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 140
Денес 10:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ХРОМ-39М2

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 10:05 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Prodavam stan

40 500 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 20:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Ubav cetirisoben stan 96m2 vo Gjorche Petrov

1 250 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 20:24
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodavaat stanovi vo Gorce Petrov

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 20:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Продажба на стан 81м2

Број на соби: 3
Вчера 16:24 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Ѓорче Петров/Хром стан од 49м2 со кровна тераса 49м2

1 225 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 06:52 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

SE PRODAVAAT SPRATOVI OD KUKJA VO GJORCE PETROV

135 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
Вчера 06:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

NOV 3 SOBEN STAN 54M2 VO NOVOSELSKI

67 500 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 05:51 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Gjorce Petrov KUKA NA GLAVNA ULICA

140 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
Вчера 05:15 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Ѓ.Петров кука ЕДИНЕЧНА со голем двор

130 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 160
28 фев. 16:02 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Prodavam stan 68m2 Gj Petrov ul Soc zora

61 000 ЕУР

Број на соби: 2
28 фев. 15:04
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

продажба на станови во градба во Ѓорче Петров

1 250 ЕУР

Број на соби: 2
28 фев. 15:04
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

продажба на станови во градба во Ѓорче Петров

1 250 ЕУР

Број на соби: 2
28 фев. 11:42 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Nov moderen na stan kraj na Vlae pocetok na Gjorce

Број на соби: 1
Онлајн
28 фев. 11:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

SE PRODAVA stan vo HROM

1 400 ЕУР

Број на соби: 3
28 фев. 08:52 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се продава куќа во Волково

70 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
27 фев. 11:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava namesten stan 81m2 vo Hrom

110 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
27 фев. 11:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava stan vo gradba 45m2 vo Hrom

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
27 фев. 09:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

SE PRODAVA nov stan vo Aleksandrija -Vlae

72 500 ЕУР

Број на соби: 2
26 фев. 21:26 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Prodavam stan 49 m2 nas. Dame Gruev, Ge Ge, Novoselski Pat

48 000 ЕУР

Број на соби: 2
26 фев. 20:18 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Prodavam kukja vo Stopanski dvor

57 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
26 фев. 20:15 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се продава куќа 80м2,К.Јабука

75 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
26 фев. 17:28 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Plac Stopanski dvor

68 ЕУР

26 фев. 11:17 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се продава гарсоњера 17м2 сутерен во Ѓорче Петров

20 000 ЕУР

Број на соби: 1
26 фев. 10:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Stan vo G.Petrov 70m2 karsi crkvata

Број на соби: 3
Површина: 70
Онлајн
25 фев. 23:26 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Наместен стан во Хром со 3 спални, гаража, новоградба

125 000 ЕУР

Број на соби: 4
25 фев. 12:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Stan naselba vo Hrom

Број на соби: 6
25 фев. 12:15 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Kuka vo Kisela Jabuka Gorce Petrov

90 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
25 фев. 09:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Ekstra evtin stan 60m2 vo Gjorce Petrov

Број на соби: 3
Површина: 60
Онлајн
25 фев. 09:16 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се издава нов двособен стан комплетно наместен

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
24 фев. 18:25 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се продава куќа 90м2,с.Орман

40 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации