Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Живеалишта | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор vodno,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: vodno | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 17:22
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman za kratok prestoj na Vodno, Centar

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Денес 17:21
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman za kratok prestoj na Vodno, Centar

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 2

Денес 19:12 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Kukja na Vodno so golem dvor

1 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 18:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov trosoben stan na ul.Kozara

2 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 17:22 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman za kratok prestoj na Vodno, Centar

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Денес 17:21 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman za kratok prestoj na Vodno, Centar

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Денес 16:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ubav stan 71m2 +3m2 podrum vo Aerodrom do Vuchko

92 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 16:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ubav nov kompletno opremen stan od 97m2 vo Taftalidze

174 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 16:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan od 61m2 + 6m2 podrum vo Kisela Voda

74 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 16:13 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

65m2 Centar trosoben kaj cveten pazar

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:24 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Trosoben stan na Vodno Nastel

Број на соби: 3
Денес 10:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se iznajmuva stan so 2 spalni sobi vo Capitol Mall

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 10:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva nov stan so 2 spalni sobi na Vodno

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 10:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo Kapistec Vodno

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 00:01 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava 4-soben stan vo Kisela Voda

118 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Вчера 20:45 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva stan od 100m2 vo Centar do Vlada na RM

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 100
Вчера 15:53 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva stan vo Centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 30
Вчера 14:23 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava nov stan

167 200 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:21 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava nov stan

167 200 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 12:38 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ideal house for rent for nature lovers

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Вчера 10:34 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

TROSOBEN VO CENTAR KAJ CVETEN PAZAR 65m2

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
13 јул. 17:34 Викендици  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava vikendica za sekakov vid proslavi

1 ЕУР / дневно

13 јул. 17:33 Викендици  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava vikendica za sekakov vid proslavi

1 ЕУР / дневно

13 јул. 16:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan na Vodno

1 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 50
13 јул. 14:32 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

CENTAR TROSOBEN KAJ CVETEN PAZAR 65m2

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
12 јул. 19:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prodavam stan vo Karpos 4 70m2

96 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 70
12 јул. 13:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan 60m2 na Vodno vo blizina na MVR

440 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
12 јул. 12:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan od 64m2 so dve spalni na Vodno

1 900 ЕУР

Број на соби: 3
12 јул. 11:36 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stanovi na Vodno vo zavrsna faza na gradba

Број на соби: 4
Површина: 100
12 јул. 09:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan 72m2 na Vodno,vo blizina na Klinicki

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
12 јул. 08:21 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Kuka nad Klinicki Centar Vodno Skopje

300 000 ЕУР

Број на соби: 8
11 јул. 20:44 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava garsonjera

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
11 јул. 14:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava kat od kukja, 75m2,2spalni,pocetok Crnice

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
11 јул. 14:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava prazen stan 48m2,Karpos 4

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
11 јул. 14:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo Vodno Crnice Przino

Број на соби: 3
11 јул. 14:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Svetol dvosoben stan so oтvoren pogled ,Karposh4

1 400 ЕУР

Број на соби: 2,5
11 јул. 13:58 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva komforen stan na Vodno

1 100 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
11 јул. 13:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan vo Kisela Voda

1 ЕУР

Број на соби: 2
11 јул. 12:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava stan vo Gjorce Petrov

1 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 80
11 јул. 10:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA DUPLEX vo Kapistec-Staro Vodno

250 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 150
11 јул. 10:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA NAMESTEN 4-SOBEN STAN VO CENTAR, VODNO

990 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
11 јул. 08:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stanovi vo gradba Taftalidze

1 950 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
10 јул. 17:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov stan sproti Jumbo Centar

1 650 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
10 јул. 17:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov luksuzen stan na Vodno

Број на соби: 4
Површина: 150
10 јул. 17:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava nov stan na Vodno

Број на соби: 2
Површина: 60
10 јул. 17:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava luksuzen stan na Vodno

Број на соби: 4
Површина: 150

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување vodno | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

vodno vodno vodno vodno Vodno Vodno vodno Vodno vodno vodno

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации