Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Audi Q5

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Audi Q5 | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 11:39 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tetovë

AUDI Q5 3.0 TDI 176kw quattro 4x4 AVTOMATIK "AVTOCENTAR"

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:50 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shkup  ·  Butel

AUDI Q5 3.0 TDI (239Ps) Automatik QUATRO S-LINE 2009‘’Go

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 10:13 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Kriva Pallankë

AUDI 3.0TDI QUATRO 240KS AVTOMATIK F-1 NOVO PERFEKT AUTO

14 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 20:00 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shkup  ·  Butel

AUDI Q5 3.0 TDI Quattro "S-LINE" "Automatik" TOP SOSTOJBA

13 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 17:19 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Kriva Pallankë

Audi Q5 2.0TDi 170ks AVTOMATIK QUATTRO 4x4 - 2010

13 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 13:26 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Ohër

Audi Q5 2.0 TDI quattro

14 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 20:03 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shkup

Audi Q5 2.0 TDI

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 16:15 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Ohër

AUDI Q5 2.0 TDI 170 KS QUATTRO NAVI PDC XENON - 10.MT Auto

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Mar 10:27 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Kumanovë

Audi Q5

31 500 MKD

29 Mar 09:46 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Kriva Pallankë

AUDI Q5 3.0TDI 245ks QUATRRO 3xS-LINE NAVI PANORAMA MAKSAUTO

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 09:39 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shtip

AUDI Q5 4.0 TDI S-LINE QUATRO DIGITAL PANORAMA

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Mar 09:42 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Strumicë

Audi Q5 2.0 TDI 190hp QUATTRO 2017

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
17 Mar 23:07 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Gostivar

AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO 3XS_LINE UVOZ OD SVAJCARIA

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Mar 15:26 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Kumanovë

Audi Q5 2.0tdi 177hp Quattro S Line-Facelift 2013

17 490 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 12:30 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Audi Q5 170ks

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Mar 14:13 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

AUDI Q5 QUATTRO 3.0

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 17:17 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Manastir

Audi Q5 2.0TDI 075 409 131

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 22:16 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Kumanovë

Audi Q5

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 14:20 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Strumicë

AUDI Q5 QUATRO 3.0 TDI 2010

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 10:24 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shkup

Audi Q5 2.0TDI quattro avtomatik

14 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 09:36 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Kriva Pallankë

AUDI Q5 QUATTRO 2xS-LINE 2.0TDI 170KS S-TRONIC

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Jan 12:57 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Vinicë

Audi Q5 3.0

15 559 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 10:52 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Koçan

Audi Q5 3.0 TDI Quattro 2010

15 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 10:51 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Kriva Pallankë

AUDI Q5 40TDI 190KS QUATTRO LUXE PANORAMA

36 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Jan 08:39 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Koçan

Audi Q5 2.0tdi 150hp executive business

28 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Jan 23:23 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shkup  ·  Karposh

Dzip Audi Q5

18 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 04:15 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Gostivar

Audi Q5 2.0 dizel

14 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 16:52 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Gostivar

Audi Q5 2.0 2013

15 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Jan 09:53 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Koçan

Audi Q5 2.0tdi 136hp

27 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Dhj 16:33 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Kriva Pallankë

Audi Q5 3.0tdi V6 240ks Euro5 Quattro S-LINE 2010g

13 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 14:39 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Koçan

Audi Q5 2.0tdi 163hp quattro s-tornic executive automatic

31 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Dhj 13:35 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Gjevgjeli

Audi Q5 s-tronic 2014

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Nën 19:58 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Probishtip

Audi Q5 2.0 2012 QUATTRO

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 21:45 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Audi Q5 3.0 Tdi 240hp

16 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 00:04 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Gostivar

Audi Q5 2.0 Diesel

15 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 01:07 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Gostivar

Audi Q5 2.0tdi 190hp Quattro

42 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Tet 15:18 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Gostivar

Audi Q5 2.0TDI quattro

14 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Tet 12:01 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tetovë  ·  Bërvenicë

Audi Q5

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 04:29 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Strugë

Audi Q5 Diesel 3.0 TDI S-Line Automatic

19 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 16:09 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shtip

AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO 4x4 AUTOMATIC FACELIFT 2012 Godina

17 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 11:41 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Strumicë

Audi Q5 Quatro Tdi

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 01:14 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Strugë

Audi Q5 Diesel 3.0 TDI S-Line Automatic

19 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 12:30 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Kumanovë

Audi Q5 3.0 Quattro S-line

17 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 10:53 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Kumanovë

Audi Q5 3.0 2011

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 10:18 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shkup  ·  Saraj

AUDI Q5 3.0 TDI V6 QUATTRO 4X4 S-LINE AUTOMATIC

13 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 00:51 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Kriva Pallankë

Audi Q5, 2012g, 2.0tdi, 170ks, perfektna sostojba

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 17:16 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Negotinë

Audi Q5

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 20:14 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Audi Q5 redizajn led farovi navigacii socuvano novo

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Korr 15:26 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Kriva Pallankë

AUDI Q5 2.0TDI EURO5B FACELIFT 2013g

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Korr 15:18 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Kriva Pallankë

Audi Q5 2.0tdi 170ks quattro s-line navi kamera

14 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi Q5 | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione